Sterydowo.com“Nieco więcej o Testosteron Propionate”Testosteron Propionate

Spis treści Testosteron PropionateSpecyfikacja Propionatu :Właściwości testosteronu propionatuDawkowanie:

Testosteron jest głównym męskim hormonem płciowym. Jest odpowiedzialny za produkcję u mężczyzn specyficznych cech seksualnych. Gdy syntetyzuje się, to zazwyczaj następuje związanie z estrem, co ma wpływ na opóźnienie uwalniania w organizmie. Propionat testosteronu jest najkrótszym powszechnie stosowanym estrem dołączonym do hormonu testosteronu. Oznacza to, że okres półtrwania w naszym ciele, zajmuje jak najmniejszą ilość czasu, aby pozbyć się estru i uwolnić macierzysty hormon w organizmie. Ze względu na krótki czas aktywnego życia, propionat testosteronu zazwyczaj musi być podawany minimum co drugi dzień. Dobre jest to że, testosteron propionat powoduje mało skutków ubocznych . Działania niepożądane ustępują zwykle bardzo szybko, gdy steryd jest stale i systematycznie stosowany. Testosteron był pierwszym sterydem anabolicznym opracowanym w 1930 roku. Jest jednym z najsilniejszych sterydów stosowanych w budowaniu masy mięśniowej w historii. Testosteron jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększenie libido, energii, odporności, dodatkowo zwiększa spalanie tłuszczu, pomaga w zdobyciu i utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobiega osteoporozie (utrata gęstości kości) i chroni przed chorobami serca. Testosteron jest również odpowiedzialny za utrzymanie prawidłowego wzrostu i rozwoju męskich narządów płciowych oraz utrzymania drugorzędnych cech płciowych. Drugorzędne cechy płciowe są to specyficzne cechy, które oddzielają obie płci, ale nie są bezpośrednio częścią układu rozrodczego, na przykład: piersi i owłosienia twarzy, charakterystyczna linia szczęki, szerokie ramiona i wzrost masy mięśniowej. Testosteron wiąże receptory androgenu (AR), które w ten sposób powodują przyspieszone wzmocnienie mięśni, utratę tkanki tłuszczowej, regeneracja i wzrost mięśni. Mechanizmy te są pobudzane przez aktywację receptorów androgenów (bezpośrednio lub pośrednio DHT). Niestety istnieje wiele możliwych skutków ubocznych związanych z testosteronem propionate . Steryd ten posiada wysoki poziom aromatyzacji do estrogenów i podchodzi do dihydrotestosteronu (DHT), jak również, testosteron może konwertować do estrogenów, żeńskich hormonów płciowych, tworząc wysokie ryzyko ginekomastii (tworzenie tkanki piersi u mężczyzn). Również uzupełnienie testosteronu w organizmie spowoduje zaniżenie bądź też zahamowanie naturalną produkcję hormonu testosteronu. Nasilenie objawów niepożądanych zależy głównie od dawki i czasu trwania krążącego wolnego testosteronu i jego konwersji do estrogenów oraz DHT. Anaboliczne jak i androgenne właściwości testosteronu są uzależnione również od dawki; im większa dawka tym większy efekt budowania mięśni. Testosteron zwykle promuje zachowań agresywnych i dominujących. Testosteron jest najlepszym budowniczym masy mięśniowej znanym człowiekowi , dodatkowo zalecany jest jako podstawa jakiegokolwiek masowego cyklu.

Specyfikacja Propionatu :

Anaboliczne i androgenne włąściowści testosteronu są zależne od podawanych dawek; Zwykle panuje opinia że im wyższa dawka, tym lepsze są wyniki. W badaniu przeprowadzonym na Testosteron Enanthate , dawka 600 mg (tygodniowo) dawała lepsze wyniki w porównaniu do pacjentów, którzy otrzymali iniekcje w niższych dawkach. Przy najwyższej dawce 600 mg na tydzień, najlepsze rezultaty zostały osiągnięte w stosunku do dowolnego stężenia z niższymi dawkami u badanych osób. Największą utratę tłuszczu, większy wzrost mięśni i zwiększenie siły zostały osiągnięte w wyższej dawce. W tym samym badaniu, cholesterol HDL został obniżony, a badani doświadczyli trądzik. Jeżeli chodzi o procentowy przyrost beztłuszczowej masy ciała to skok jest o 15 % , w 200 tygodniowym cyklu w dozowaniu 600 mgs tygodniowo. Ogólnie rzecz biorąc, najczęstszym działaniem zgłaszanym przez pacjentów z użyciem testosteronu było ogromne zyski w sile. Zmiany wielkości, kształtu i wyglądu mięśnia również odnotowano u sporej liczby pacjentów.

Właściwości testosteronu propionatu

Ze względu na stymulację receptorów androgennych (bezpośrednio lub DHT), przyspieszone wzmocnienie mięśni, utratę tkanki tłuszczowej, zwiększenie regeneracji i wzrostu mięśni doświadczyło około 90% badanych. Testosteron wiąże się z AR w komórkach tłuszczowych; Dlatego tkanka tłuszczowa jest rozbijana łatwiej . Ponieważ organizm buduje mięśnie w przyspieszonym tempie, większe ilości spożytej żywność są przenoszone bezpośrednio do tkanki mięśniowej (jest to znane jako porcjowania substancji odżywczych) a nie do tłuszczu. Jest to kolejny pośredni skutek testosteronu na utratę tłuszczu. Testosteron promuje syntezę glikogenu, która jest aktywowana przez insulinę w odpowiedzi na wysokie stężenie glukozy. Glikogen dostarcza paliwo dla mięśni; Dlatego wytrzymałość i siła widocznie wzrasta w trakcie ciężkiego załamania mięśniowego w intensywnych treningach. Testosteron propionate również konwertuje zarówno do estrogenów (przez aromatyzacje) i DHT. Jeżeli chodzi o skutki uboczne możemy wyróżnić :wypadanie włosów, zatrzymanie wody, trądzik i inne efekty uboczne. Konwersja do tych hormonów jest również odpowiedzialna za niektóre zdolności testosteronu do budowania mięśni; Dlatego też, gdy wiele efektów ubocznych można uniknąć przy użyciu związków pomocniczych, niektóre właściwości budowy mięśni również mogą zostać zahamowane. Należy także wspomnieć, że podawanie testosteronu propionate zazwyczaj powoduje zamknięcie naturalnej produkcji testosteronu.

Dawkowanie:

Testosteron propionate jest rzeczywiście jedną z najpopularniejszych form testosteronu. Co ciekawe, zawarte w nim estry krótko działające, wytwarzają znacznie mniejszą zdolność retencji wody i szybsze pojawienie się korzyści płynących z jego zażywania. Jedyną wadą tej szczególnej formy testosteronu jest to, że musi on być podawany często, wielu użytkowników musi wstrzyknąć go codziennie lub co drugi dzień w dawce około 100 mg czyli 1ml. Jednym z najbardziej interesujących rzeczy wynikających z badań na Testosteron propionate zauważymy to, że kiedy używamy go w 100 mgs co drugi dzień, nasz poziom testosteronu był wciąż na wysokim poziomie. Wychodzi na to że, sportowcy którzy biorą testosteron propionate, prawdopodobnie stosując go i tak przejdą kontrolę antydopingową.
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.