Sterydowo.comCzym jest Omnadren 250?Czym jest Omnadren 250?

Spis treści Czym jest Omnadren 250?Działanie Omnadrenu 250Czas działaniaEfekty stosowaniaSkład sterydu Omnadren 250Dawkowanie środkaPostać Omnadrenu 250Kto może stosować Omnadren 250?Łączenie Omnadrenu 250 z innymi środkamiPrzeciwwskazaniaMożliwe skutki uboczne

  Omnadren 250 jest jednym z najbardziej popularnych sterydów anaboliczno-androgennych, które produkuje się w Polsce. Najcześciej jest on porównywany do Sustanolu. Opisywany środek jest preparatem olejowym, który składa się z aż czterech różnych rodzajów testosteronu o odmiennych proporcjach.   Charakteryzuje się on silnymi właściwościami anabolicznymi, a także cechami maskulnizującymi. Jego przeznaczeniem jest znaczny oraz szybki wzrost zarówno masy, jak i siły. Choć czas dawkowania wynosi od ośmiu do dwunastu tygodni, bądź więcej, to sam środek utrzymuje się w organizmie przez około trzy miesiące, zaś odczuwalne efekty są zauważalne już od drugiego tygodnia od rozpoczęcia przyjmowania.  

Działanie Omnadrenu 250

  Omnadren 250 posiada działanie oraz powoduje efekty, które są zbliżone praktycznie do wszystkich rodzajów testosteronu, jednak dodatkowe estry pozwalają opóźnić uwalnianie związku podstawowego w organizmie. Środek ten posiada właściwości anaboliczne, w związku z czym przyczynia się do zdolności budowy mięśni oraz ich wzmożonej sprawności. Umożliwia on magazynowanie w komórkach mięśniowych większej ilości białka, w związku z czym powstaje więcej kurczliwych włókien, a same mięśnie w znacznie szybszym tempie rosną.   Omnadren 250 powoduje również szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, a samą masę mięśniową chroni przez szkodliwym wpływem tak zwanych kortykosteroidów. Warto wspomnieć również, że powoduje on szybszy wzrost liczby włókien mięśniowych za sprawą zwiększonego wydzielania się hormonu wzrostu oraz insulinoodpornego czynnika wzrostu 1. Omnadren 250 wpływa na lepszą i wzmożoną produkcję krwinek czerwonych, a to z kolei przekłada się na wydolność oddechową.  

Czas działania

  Najczęściej cykl przyjmowania Omnadrenu 250 trwa od około ośmiu nawet do dwunastu, bądź szesnastu tygodni. Sam związek uzyskuje pełną aktywność w organizmie przez około dwa tygodnie od rozpoczęcia stosowania. Co ważniejsze jednak, stałe efekty występują po około jednym miesiącu od rozpoczęcia pierwszej iniekcji.   Środek dodatkowo utrzymuje się w organizmie przez około trzy miesiące.  

Efekty stosowania

  Omnadren 250 jest preparatem, który zawiera męski hormon płciowy, czyli rzeczony testosteron. Środek ten wpływa na przemianę białkową, a przy okazji w widoczny sposób zwiększa aktywność zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Co więcej, pozwala on znosić uczucie zmęczenia.   Za sprawą magazynowania w komórkach większej ilości białka, powstaje więcej włókien kurczliwych, a jednocześnie mięśnie w szybszym tempie rosną. Warto wspomnieć, iż Omnadren 250 powoduje również przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, a także chroni masę mięśniową przez możliwym wystąpieniem katabolicznego wpływu korstykosteroidów. Steryd ten wpływa na większą produkcję krwinek czerwonych, a to przyczynia się na polepszą ogólną sprawność oddechową.  

Skład sterydu Omnadren 250

  Omnadren 250 jest mieszanką aż czterech estrów:

Testosteronu propionate (30 miligramów);Testosteronu phenylopropionate (60 miligramów);Testosteronu isocaproase (60 miligramów);Testosteronu Kapronian (100 miligramów).

Ze względu na skład, bardzo często jest kojarzony ze Sustanonem 250. Jest to jego “kuzyn”, który posiada cztery bardzo podobne estry, jednakże ostatni z nich to zamiennik z Kaproniany na Dekanian. Mimo to, oba składniki są swoimi synonimami, bowiem jest to ten sam łańcuch estrowy o długości dziesięciu węgli. Za sprawą wspomnianych czterech estrów oraz ich odpowiednio dobranych proporcji, Omnadren 250 gwarantuje działanie oraz efekty przez bardzo długi czas, nawet już po zakończeniu cyklu dawkowania.   Po jednym wstrzyknięciu, środek utrzymuje się w organizmie przez nawet trzy tygodnie.  

Dawkowanie środka

  Omnadren 250 należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Najczęściej jest on podawany raz na trzy, bądź cztery tygodnie – głęboko domięśniowo. Zastrzyki powinna wykonywać osoba wykwalifikowana oraz bliżej znająca tenże środek.   Dla dopiero rozpoczynających stosowanie Omnadrenu zaleca się przyjmowanie 500 miligramów na tydzień. Osoby bardziej zaawansowane mogą zażywać około 1000 miligramów tygodniowo. W połączeniu z metanabolem, należy przyjmować dawkę około 40 do 50 miligramów na jeden dzień.   Znane są również przypadki sportowców, którzy przyjmują steryd ten w granicach nawet pięciu tysięcy miligramów tygodniowo.  

Postać Omnadrenu 250

  Omnadren 250 podaje się w w postaci zastrzyku, głęboko domięśniowo.    

Kto może stosować Omnadren 250?

  Omnadren 250 stosować mogą zarówno mężczyźni, jak też i kobiety. Zwykle jego przyjmowanie jest związane z niedostateczną czynnością hormonalną przysadki mózgowej, a także niedoborem androgenów oraz niedorozwojem narządów płciowych. W przypadku mężczyzn, steryd ten działa pozytywnie na impotencję oraz okres przekwitania. Kobiety z kolei przyjmują Omnadren 250 ze względu na nadmierne wydzielanie estrogenów, endometriozę, zaburzenia okresu przekwitania, bądź późne stadium nowotworu gruczołu sutkowego oraz macicy.  

Łączenie Omnadrenu 250 z innymi środkami

  Omnadren 250 można łączyć z metanabolem, z którym tworzy unikalną mieszkankę pozwalającą budować masę mięśniową. Świetnie sprawdzi się także z decadurabolinem, który tygodniowo stosowany jest w dawkach od czterystu do ośmiuset miligramów.  

Przeciwwskazania

  Omnadrenu 250 nie można podawać przy nowotworze gruczołu krokowego, bądź uczuleniu na tenże preparat. Z jego stosowaniem powstrzymać powinny się również osoby, w szczególności mężczyźni w podeszłym wieku oraz posiadające podwyższone stężenie cholesterolu we krwi. Przeciwwskazaniem jest również cukrzyca oraz niewydolność serca.   Sterydu nie mogą przyjmować chłopcy zmagający się z otyłością, przed okresem pokwitania. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, iż lek ten oddziałuje na płód w okresie ciąży, dlatego też nie mogą go stosować przyszłe matki oraz kobiety karmiące, gdyż środek przenika do mleka podawanego dziecku. Jeśli przyjmowanie leku jest konieczne w okresie laktacji, należy natychmiast zaprzestać karmienia piersią.  

Możliwe skutki uboczne

  Możliwe jest również wystąpienie skutków ubocznych. U mężczyzn może dojść do zahamowania wydzielania spermy oraz powiększenia gruczołów sutkowych. W przypadku kobiet, skutkiem ubocznym są zaburzenia menstruacji, wystąpienie trądzika, wzmożone owłosienie ciała, zmiana barwy głosu. Co więcej – jeden na sto przypadków to objaw nadmiernego stężenia wapnia we krwi z przerzutami nowotworu sutków – wówczas należy mieć na uwadze, aby natychmiast przerwać kurację. U kobiet może również powodować wirylizację oraz łysienie typu męskiego.   Ze względu na bardzo duże magazynowanie wody w organizmie, istnieje możliwość wystąpienia obrzęków, które umiejscawiają się najczęściej w okolicach podudzia. Może również dojść do zapalenia skóry, w szczególności na plecach, barkach oraz klatce piersiowej, co jest związane z przemianą testosteronu do dihydrotestosteronu oraz zwiększonego jego wydzielania przez gruczoły łojowe skóry oraz możliwym zatkaniem ujść tychże właśnie gruczołów.
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.