Sterydowo.comOmnadren 250OMNADREN

Substancje czynne: Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Kaprynian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu
Najbardziej znanym producentem popularnej omki jest : Jelfa, Polska
Opakowanie: 250 mg/ml Czas aktywnego działania: ~17dni
Dawki, sprawa indywidualna: 250-750mg co tydzień
Działanie: odczuwalne od 2-giego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 3tyg po ostatniej iniekcji Omnadren zawiera estry testosteronu o różnej szybkości wydzielania jak i wchłaniania. Dzięki temu że dobrano odpowiednie proporcje poszczególnych estrów testosteronu uzyskano wysokie utrzymanie działania androgennego testosteronu przez 4 tygodnie po jednorazowej iniekcji. Testosteron u faceta jest niezbędny 🙂 pobudza rozwój zewnętrznych narządów płciowych, gruczołu krokowego, pęcherzyków nasiennych oraz rozwój wtórnych cech płciowych (zarost, wzrost, niski głos) oraz ma działanie anabolizujące.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem na zażywanie testosteronu jest nadwrażliwość na ten hormon , rak gruczołu krokowego i rak sutka u mężczyzn, hiperkalciuria i hiperkalcemia , niewydolność serca, nerek i wątroby, guz wątroby (w raku sutka lub endometrium wtedy, gdy nie są guzami przerzutowymi). Testosteron dodatkowo potęguje działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych: barbiturany, ryfampicyna, amizepin, butapirazol, salicylany, fenytoina, z kolei piramidon zmniejszają działanie testosteronu . Omnadren to najpopularniejszy a na pewno znajdujący się w ścisłej czołówce popularności wśród sterydów na świecie . Wraz z metanabolem tworzy duet mający na celu budowanie masy mięśniowej tzw. bazy pod inne opcje cyklu . Jego działanie jest zależne od dawkowania. Co do dawek to sprawa indywidualna , oczywiście są tacy co lubią przesadzać . Znane są przypadki przyjmowania przez polskich zawodników dawek w granicach 7500-10 000 mg/tydzień, ale o takim dawkowaniu to raczej nie chcę mówić ani komentować , pamiętajmy że zdrowie mamy tylko jedno . Zalecaną dawką dla osób początkujących jest połączenia 250 mg na tydzień lub na dwa tygodnie z 30 mg metanabolu. Profesjonaliści zażywają 500-1000 mg tygodniowo łącząc Omnadren głównie z metanabolem 40 mg dziennie i 300-400 mg deki nandrolone tygodniowo, chociaż co do dawkowania i kombinacji to naprawdę sprawa otwarta.Nawet 500 mg omnadrenu tygodniowo jest w stanie powiększyć wagę w okresie 5-10 tygodni o 5-8 kg. Dobre połączenie omki to np. primabolan depot 300-400 mg/ tydzień + 500 mg omnadrenu/tydzień przez 8-12 tygodni dodatkowo co 4 tygodnie można przez pierwszy okres stosować 200 mg npp ( szybka deka) następne 4 tyg. Winstrol tabletki 10-20 mg. Ale tak jak pisaliśmy na początku kombinacji jest tak wiele jak osób stosujących SAA 🙂 Na rynkach całego świata ukazało się sporo podróbek, są to głównie przerobione testosterony w dawkach 10 mg i 25 mg (Propioni-cum). Ampułka jest identyczna jak oryginalna , różni się minimalnie kolorem i gęstością testosteronu. Sporadycznie przerabiany jest też testosteron prolongatum lecz przerabianie nie jest tak opłacalne jak np. 10mg propionicum. Opakowania niestety są perfekcyjnie podrobione tak więc jak kupujemy omnadren to z zaufanego sklepu , polecam esterydy.com Skład Omki to w jednym ml zawiera roztwór olejowy : 60 mg fenylopropionianu testosteronu; 30 mg propionianu testosteronu; 60 mg izoheksanianu testosteronu; 100 mg heksanianu testosteronu. Omnadren 250 jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych estrów testosteronu. Produkowany jest w Polsce przez firmę Polfa. Omka to mieszanina estrów testosteronu, które po podaniu domięśniowym wchłaniają się w różnym czasie. Zapewnia to utrzymanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu. Testosteron po podaniu domięśniowym dostaje się bezpośrednio do krwi , pomijając wątrobę , a następnie wiąże się w 99% z globuliną wiążącą androgeny, natomiast 1% pozostaje nie związany , jest to forma aktywna biologicznie.

Dawkowanie Omnadrenu 250

Jeżeli chodzi o dawkowanie Omnadrenu 250 w celach medycznych , leczniczych to przyjmowane jako 1 ampułka (1ml) na 4 tygodnie w iniekcji domięśniowej. W medycynie Omnadren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym, hipogonadyzmie, a u płci przeciwnej m.in. w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego. Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości androgenne . Kiedy stosujemy Omke , w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w naszym organizmie, co możemy odczuwać już po kilkutygodniowym stosowaniu. Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie . Inne działania uboczne Omnadrenu, wtedy gdy jest stosowany przez sportowców w bardzo dużych dawkach, to znacznie podwyższony poziom agresji co jak wiemy u większości nie jest mile widziane . Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik po sterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Jak wiemy ma to związek z przemianą testosteronu do DHT, czyli dihydrotestosteronu, a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omka to jeden z tych sterydów, który jest stosowany przez różnych sportowców w różnych ilościach. Przez osoby początkujące często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotka się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie musimy mówić jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić skutki uboczne. Pamiętajmy że po zakończeniu cyklu , dla utrzymania masy mięśniowej najlepiej stosować przez 3-4 tygodnie clenbuterol. Pamiętajmy że omka szybko konwertuje do estrogenów , dlatego w cyklu niezbędny jest AI. Popularne AI w czasei cyklu to Arimidex, aromasin , proviron czy najmocniejszy Letrozole . Wszystkie te środki znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej esterydy.com Z dodatkowych informacji Omnadren w Polsce dostępny jest również na czarnym rynku. Na czarnym rynku trzeba zapłacić od 45-80 zł za 5 ampułek ( opakowanie) , natomiast w aptece na receptę około 5 złotych za 1 ampułkę. Omnadren 250 cieszy się ogromną popularnością na całym świecie . Zażywając sterydy jednak pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i przed cyklem , zastanówmy się nad odpowiednim zaplanowaniem , konsultacją i co najważniejsze odblokiem. Artykuł nie ma na celu zachęcania do zażywania sterydów.
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.