Sterydowo.comSzybki , krótki , mocny cykl ( Protokół RUN and GUN)

Szybki , krótki , mocny cykl. Z biegiem lat wiedza na temat dopingu jest coraz bardziej kompletna, zmienia się też nasza świadomość, więcej wiadomo teraz o tym, co każdy związek ma do zaoferowania, niż tak jak z epoki metki pod blokiem , czy wejścia do kin filmu Rambo. Dawniej cykle składały się z bardzo niewielkiej ilości testosteronu, jeśli jakiegokolwiek teścia , za to przewaga była dużych ilości nandrolonu wzbogaconego o dbol ( metanabol) zażywanego naprzemiennie z anadrolem. Co najgorsze odbywało się to BEZ PCT, teraz ewoluowaliśmy, a efektem końcowym są znacznie lepsze wyniki niezależnie od uprawianej dysycpliny sportowej . Ostanimi czasy hitem stają się szybkie i mocne cykle , poniżej postaramy się pokazać zasadę działania takich cykli. Protokół Run and Gun oznacza, że ​​masz do czynienia z krótkimi estrami nie dłużej niż 5-6 tygodni, krótka jazda !!! Kiedyś nie do pomyślenia 🙂 Dzięki temu poziom miostatyny jest niski, podobnie jak poziom kortyzolu, i nigdy nie daje mu to szansy na wzrost, dzięki czemu możesz zyskać szybkie zyski w ciągu 5-6 tygodni, a następnie trzymać je podczas fazy off czy też na popularnym mostku , a co najważniejsze zrobi nam to dobry fundament pod kolejne cykle. W kilku pytaniach do niektórych z najbardziej doświadczonych lekarzy mających pojęcie w tematyce dopingu , których znam, zadałem każdemu z nich te same pytania. Pamiętajmy, że wszyscy rozpisywali , bądź używali długich cykli , również z długimi przerwami pomiędzy nimi , aczkolwiek zaczeli stosować metod typu run and gun. Rezultatem było to, że więcej użytkowników zgłosiło lepsze rezultaty odnośnie zysków jakościowych, łatwiejsze do kontrolowania i utrzymywania zyski podczas krótkich cykli jak i fazy mostkowania , w porównaniu do długich cykli . Kg za kg , zyskały więcej dzięki cyklą Run and Gun , w porównianiu do dłuższych cykli, w porównaniu do standardowej masy zimowej , np. w 15-20 tygodni , kulturyści zyskują 6-9 fkilogramów lub więcej w zależności od tego, na jakim są poziomie zaawansowania. Ale jeśli rozdzielisz 20 tygodniowy cykl na cykle 2 , po których nastąpi mostek, i powtórzysz, zyski nigdy nie będą się uginały, jak w 10 tygodniu, i powinieneś zyskać większą wagę w porównaniu z długim cyklem. Czego potrzebujesz: 2-3 Szybko działające iniekcje, są najważniejsze, ponieważ będziesz na cyklu przez 5-6 tygodni i chcesz, aby cykl kopał mocno i szybko , jak to tylko możliwe.
Testosteron Propionat
Trenbolone Acetate
Masteron Propionat
NPP ( szybka Deka) Są to propozycje srodków do wstrzykiwania,które należy uwzględnić w cyklu.
Do tego dodajemy :
1 lub 2 środki doustne, aby uzyskać szybki rozmiar i stworzyć wyższe środowisko anaboliczne.
Dbol ( metanabol)
Anadrol
M1T
Super Drol
Var (przy wysokich dawkach 100 mg)
Winstrol Próbny cykl:
1-6 Test Prop 75-100mg / ed
1-5 NPP 50-75mg / ed
1-6 Dbol 30mg / ed
1-6 Anadrol 50 mg / ed ed- oznacza codziennie Po zakończeniu takiej kuracji pozostań na samym testosteronie przez 6 tygodni w dawkach 200-300 mg , a następnie możesz powtórzyć kurację .
Podczas takiego cyklu pamiętaj, aby częściej używać swoich AI ( antyestrogen) i poświęć te 5 tygodni na mocne zaangażowanie, a dokonasz niesamowitych korzyści w tak krótkim czasie. Efekty nie tylko pozostaną z tobą na dłużej , ale będziesz kontynuował swoje postępy bez uderzania w płaskowyże. Umożliwi to również częstsze bicie i szybsze odzyskiwanie ze względu na krótki czas trwania. Twoje ciało jest świątynią, eksperymentem, pociągiem i dokumentem, znajdź to, co działa i trzymaj się tego. Moje odkrycia i osobiste doświadczenia pokazują, że powyższe DZIAŁA! Pamiętajmy jednak że takie cykle , są dla zaawansowanych graczy , osoby początkujące znajdą sporo informacji na temat podstawi pierwszych cykli na naszej stronie esterydy.com , w kategorii PORADY.
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.