Sterydowo.comCzekoladowo-bananowa przekąska na wieczór

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Wam się, że wieczorem dopadała Was ochota na jakąś przekąskę, zwłaszcza słodką i sięgaliście po niezdrowe, gotowe słodycze, a później żałowaliście, bo nie dość, że to produkty kaloryczne to jeszcze nie dostarczają naszemu organizmowi wartości odżywczych. Ale wcale nie musi tak być! Można samemu przygotować sobie słodką, ale zdrową przekąskę, która zaspokoi nasze kubki smakowe i sprawdzi się również późną, wieczorową porą. Takim posiłkiem może być czekoladowo – bananowa przekąska, której ilość można łatwo kontrolować ze względu na porcje.

Aby przygotować tę czekoladowo-bananową przekąskę potrzebujemy:

1 miarkę odżywki Grenade Hydra 6 o smaku czekoladowym,
1/2 szklanki nisko-tłuszczowego jogurtu greckiego,
1 średniego banana,
1/2 kostki ciemnej czekolady.

Powyższe składniki wystarczą Wam na 2 porcje czekoladowej przekąski.

Jak zabrać się za przygotowanie naszego smakołyku?

Najpierw zajmijcie się kremem czekoladowym. Aby go zrobić należy połączyć i wymieszać odżywkę o smaku czekoladowym z jogurtem grecki. Oczywiście krem jest dobry, gdy nie ma w nim żadnych grudek. Następnie pokrójcie banana w plasterki – grubość plasterków wg własnego uznania. Na koniec wystarczy nałożyć łyżeczką krem na pokrojone kawałki banana. Żeby dopełnić dzieła wystarczy zetrzeć pół kostki czekolady na tarce i posypać nimi nasze plasterki dla ozdoby. Nasza przekąska jest gotowa do jedzenia – szybko i ze składników dostępnych bez problemu w naszej kuchni.

Ile czasu należy zarezerwować na przygotowanie przekąski?

Nie powinno zająć Wam to dużej niż 5 minut, a poziom trudności tej przekąski śmiało można określić jako banalny. Nie ma tu bowiem żadnego gotowania, a przygotowanie kremu to kwestia połączenia dwóch składników. Przepis usatysfakcjonuje więc i tych, którzy nie mają ochoty na spędzanie pół dnia w kuchni, i tych, którzy znajdą się w podbramkowej sytuacji, gdy najdzie ich ochota na coś słodkiego. Ta czekoladowo – bananowa przekąska dostarczy Wam 210 kalorii, w tym 24 g węglowodanów, 19 g białka oraz 5 g tłuszczów (dane dla dwóch porcji przekąski).

Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.