Sterydowo.comLetnia sałatka

Sałatki w okresie letnim są jak najbardziej wskazane dla wszystkich osób, które chcą zadbać optymalnie o swoją dietę. Oczywiście w sałatkach znajduje się wiele witamin, poza tym są one odżywcze i orzeźwiające. Można je spożywać na śniadanie, na drugie śniadanie w pracy lub na uczelni, ale też jako dodatek do obiadu. Co najważniejsze zabierać można je także ze sobą w podróż, dlatego można mieć pewność, że w trakcie podróży nie będzie się głodnym. Jest to wskazane zwłaszcza na długich trasach. Letnia sałatka nie wymaga posiadania wielu składników, dlatego łatwo ją przygotować w swojej kuchni.
Składniki

surówka coleslaw,
1 szklanka beztłuszczowego majonezu,
śmietana,
1 łyżka białego octu,
2 łyżki soku z cytryny.

Przygotowanie

należy rozpocząć od przygotowania sobie małej miski,
w małej misce połączyć ze sobą majonez, śmietanę, ocet oraz sok z cytryny. Wszystkie te składniki należy bardzo dokładnie ze sobą wymieszać, aby uzyskać właściwy smak,
dodać surówkę coleslaw i wymieszać ponownie, tak aby wszystkie składniki się ze sobą zmieszały,
przykryć przygotowaną sałatkę na co najmniej godzinę,
po upłynięciu godziny można podawać.

Czas i trudność przygotowania

Sałatka będzie przygotowana w bardzo krótkim czasie, jednak trzeba do tego doliczyć czas oczekiwania na jej schłodzenie oraz na przejście smakiem. Dzięki temu sałatka będzie jeszcze bardziej aromatyczna oraz smakowita. Nic dziwnego, że ludzie tak chętnie przygotowują ją na obiady, skoro można tym samym zapewnić sobie doskonałą dawkę witamin i składników odżywczych. Istotne jest to, że letnia sałatka nie jest zbyt trudna do przygotowania, więc praktycznie każda osoba będzie w stanie sobie z tym poradzić. Nie trzeba posiadać rozbudowanych zdolności kulinarnych, aby przygotować taką sałatkę letnią dla siebie, czy też dla członków swojej rodziny. Ma się jednak wtedy pewność, że zapewni się swoim najbliższym wszystko, co najlepsze i nie zaszkodzi się ich organizmowi. Sałatka z pewnością odświeży kubki smakowe każdego konsumenta.

Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.