Sterydowo.comTestosteron Propionate (Viking Labs) - 70zł Viking Labs / Testosterone PropionateTestosteron Propionat Propnar 100 zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej popularnych i poszukiwanych sterydów w branży kulturystycznej. Lek jest przeznaczony do osiągniania szybkich efektów siłowych, a także do przyrostów masy mięśniowej. Ester tego testosteronu jest bardzo aktywny i powoduje wiele pozytywnych skutków dla sportowca. Postaramy się tutaj opisać jak brać Testosteron Propionat, na co zwrócić uwagę, na co uważać.

Testosteron Propnar 100 wpływa na ciało sportowca znacznie szybciej niż wszystkie inne estry testosteronu. Iniekcje leku mogą zwiększyć poziom insulinopodobnych czynników wzrostu obecnych w wątrobie i mięśniach.

Ester propionianowy ma również następujące pozytywne skutki:

Spalanie tłuszczu;
Budowa czystego mięśnia;
Zwiększona wytrzymałość;
Szybko zwiększa siłę;
Zwiększone pożądanie seksualne i libido.

Skutki uboczne są spowodowane niewłaściwym użyciem tego sterydu. Przy dużych dawkach może powodować trądzik, nadmierny wzrost włosów w nietypowych miejscach, a także ginekomastię. W wieku dorosłym obserwuje się wzrost prostaty. Ponadto przy źle zaprojektowanym cyklu może pojawić się zatrzymanie wody w ciele, co negatywnie wpływa na ogólny wygląd ciała. Nadmierne ilości tego sterydu mogą prowadzić do utraty włosów lub łysienia. W praktyce duże dawki wpływają na wątrobę i nerki.

Test Prop może zapewnić wzrost siły i masy. Po dodaniu sterydów redukcyjnych da też świetne efekty w poprawie definicji. Ten steryd jest tak wszechstronny, że można go łączyć z praktycznie wszystkimi innymi sterydami anabolicznymi. Jest uważany za jeden z najbardziej znanych i popularnych sterydów anabolicznych zaprojektowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej.

Wielu użytkowników propionatu testosteronu w kulturystyce i branży fitness uważa go za bardzo skuteczny produkt. Ester propionianowy powoduje, że stężenia we krwi mogą być skutecznie kontrolowane, a zaprzestanie jego stosowania spowoduje szybszy spadek stężenia we krwi dla użytkownika. To sprawia, że ​​czas wykrywania tego sterydu jest znacznie krótszy niż w przypadku innych estrów. To właśnie sprawia, że ​​propionian testosteronu jest popularny wśród sportowców i kulturystów. Wielu użytkowników twierdzi również, że propionian testosteronu powoduje mniej skutków ubocznych i nadaje ciału twardszy wygląd.
Nazwa: Testosteron Propionate (Viking Labs)
Produkt: Dostępny
Cena: 70zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.