Sterydowo.comMuscle Weider Confusion

MUSCLE WEIDER CONFUSION nie jest planem treningowym, a bardziej metodą, która wprowadza pewien element świeżości na naszym treningu. Polega ona na wprowadzaniu częstych zmian, które jak opisywał autor, mają oszukiwać nasze ciało przed przyzwyczajeniem do utartych schematów treningowych, które powtarzamy co sesję.Cały klucz do sukcesu, polega na cykliczności pewnych zmian, które wprowadzane są co trening. Zmienia się: ćwiczenia, obciążenia, zakresy powtórzeń i dni treningowe.

Przykładowo:

Trening I małe obciążenie zakres 12-15 powtórzeń

Trening II duże ciężary zakres 5-8 powtórzeń

Trening III bardzo małe ciężary zakres 20-30 powtórzeń

Trening IV średnie ciężary zakres 8-10 powtórzeń.Chodzi o to, by co trening szokować nasze mięśnie. Ilość serii jakie wykonujemy jest podobna jak w przypadku treningów FBW, bazujemy więc na 3 seriach roboczych dla jednego ćwiczenia. Trening wykonujemy co drugi dzień, tak by w każdym tygodniu wypadał inny dzień treningowy:itd

Ilość dni treningowych: 3-4Cel: masa mięśniowaStopień zaawansowania: średniozaawansowani, zaawansowaniPlan treningowy:

-Przysiad klasyczny ze sztanga 3 serie

-Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie

-Podciąganie na drążku 3 serie

-Wiosłowanie hantlą 2 serie

-Wyciskanie sztangi skos dodatni 3 serie

-Wyciskanie żołnierskie 3 serie

-Wyciskanie wąsko sztangi leżąc ławka pozioma 2 serie

-Uginanie młotkowe hantli 2 serie

-Skłony z obciążeniem 3 serie
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.