Sterydowo.comSustnar 300 (Viking Labs) - 100zł Viking Labs / Testosterone MixSpecyfik Testosterone Mix Sustnar 300 mg firmy Viking Labs to uznana i zaufana marka spośród środków sterydowych koncernu farmaceutycznego Viiking Labs. Ten iniekcyjny (tj. zastrzyk) preparat tworzy mix (mieszaninę) aż czterech estrów zawartych w zawiesinie typu oleistego. Wszystko „zamknięte” skumulowane jest pod postacią ampułki. Dokładny skład tego preparatu przedstawia się w następujący sposób: 36 mg propioniate (krótko działający), 72 mg phenylopropionate, 72 mg isocaproate i 120 mg decaonate. Pierwszy, propionan testosteronu, działa dość krótko ale za to nadaje tej mieszaninie szybki, dynamiczny początek działania w cyklu steroidowym. Pozostałe estry są „średnio” lub „długo” działające. I właśnie tak dobrane, a nie inaczej proporcje oraz oczywiście skład i budowa samych estrów o różnej długości znacznie wydłużają, przedłużają proces i cykl samoczynnego uwalniania się testosteronu do całego organizmu danego zawodnika.

Sustnar 300 z Viking Labs to mieszanka testosteronu, która zawiera cztery różne estry testosteronu. Środek Mix 300 został opracowany w celu zapewnienia szybkiego, ale zarazem przedłużonego uwalniania testosteronu do krwioobiegu, organizmu. Ten specyfik jest wytwarzany przy użyciu technologii tzw. wysokoprocentowej syntezy tego leku, co skutkuje, objawia się aż o 20 % wyższym stężeniem substancji czynnej, aktywnej na ml w porównaniu ze standardową wersją np. Sustanonu.

Dzięki tym zmianom i modyfikacjom zastrzyki (szprycowanie) nie muszą być aż tak częste jak w przypadku innych medykamentów. Specyfik Testosterone Mix 300 mg wykazuje aktywność w organizmie danego przyjmującego zawodnika przez czas około 21 dni. Oczywiście tak jak i inne wersje, typy, odmiany testosteronu, specyfik Testosterone Mix 300 mg ma mocne i silne właściwości zarówno anaboliczne, jak i te androgenne. Właśnie te właściwości powodują oraz czynią, że „TestoMix” z DNA jest środkiem sterydowym wykorzystywanym oraz przede wszystkim nadającym się bardzo dobrze jako budowniczy masy mięśniowej, muskulatury oraz znacznego przyrostu samej siły. Specyfik ten jest w stanie „wydobyć” i jednocześnie sprawić dość spore i duże przyrosty tkanki mięśniowej. Niestety nie ma róży bez kolców środek ten również niestety aromatyzuje, czyli jak każdy testosteron (oraz spora grupa innych preparatów tzw. steroidowych) powoduje intensywne, dynamiczne konwertowanie do estrogenów. Tym sam niestety nieuniknione i oczywiście nieuchronne w tej sytuacji jest objawienie się, pojawienie estrogenowych efektów ubocznych i innych działań niepożądanych u danego zawodnika.

Przeciętne dawkowanie i same ilości Testosterone Mix 300 mg oscylują, zawierają się w granicach od 250 mg do 1.000 mg. Mimo dość długiego i sporego czasookresu tzw. półtrwania, iniekcje (szpryca) powinny odbywać się i mieć miejsce przynajmniej raz w jednym tygodniu. Należy również naprawdę o tym pamiętać i tego przestrzegać, że przy dawkowaniu Testosterone Mix nie działa zasada tak zwanego „im więcej – tym lepiej”. Stosowanie nadmiernych, zbyt sporych ilości tego specyfika może, zamiast pomóc, wywołać oraz nasilić niepotrzebne i całkowicie zbyteczne działania niepożądane.

Dawka 600 mg / na tydzień to minimalny poziom dawkowania dla większości zawodników, aby zobaczyć dobre wyniki i efekty. Przy dawce w tej ilości, zyski są zazwyczaj dobre już dla pierwszego cyklu i często nie potrzeba żadnego pomocniczego specyfiku do kontrolowania estrogenu. Jednak w wielu przypadkach kontrola estrogenów jest już pożądana i warto o nią zadbać.

Natomiast dawka w ilości 900 mg / tygodniowo z pewnością zapewni zauważalny dalszy wzrost zysków i efektów, a jeśli sam estrogen jest kontrolowany na bieżąco, skutki uboczne na ogół niewiele różnią się o tych przy dawkach zawierających się w 600 mg / na 1 tydzień.
Nazwa: Sustnar 300 (Viking Labs)
Produkt: Dostępny
Cena: 100zł
Stężenie : 300mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.