Sterydowo.comDuranar 100 (Viking Labs) - 120zł Viking Labs / Nandrolone Phenylpropionate (NPP)Nandrolone Phenylpropionate 100 mg jest bardzo dobrym i rozsądnym wyborem dla osób, którzy chcą uzyskać, zdobyć masę mięśniową naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo to wszystko ma się wydarzyć w stosunkowo krótkim czasie. Historia tego środka steroidowego sięga aż do roku 1960 – go ubiegłego stulecia, kiedy to jedna z potężnych kompanii farmaceutycznych stworzyła aktywną materię (substancję) leczniczą o nazwie rynkowej – nandrolon. W świecie szeroko pojętej, powszechnej medycyny steroid ten znalazł szerokie zastosowanie w leczeniu m.in.: przypadłości jaką jest dystrofia mięśni i / lub kośćca, profilaktyce raka obszaru piersi, w stanach pooperacyjnych lub pourazowych. W sportach siłowych i samej dyscyplinie jaką jest kulturystyka materia aktywna, czynna – Nandrolone Phenylpropionate znalazła swoje zasłużone miejsce ze względu na swą dość rzadką charakterystykę oraz sporą aktywność anaboliczną, która idzie w parze z dość nikłym, małym ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Właśnie akurat ta odmiana nandrolonu działa dość szybko i naprawdę dynamicznie. Ponadto, co jest nie mniej ważne i istotne, zażywanie jej nie idzie w parze z poważnymi dolegliwościami i innymi minusami. W dodatku środek dobrze wiąże się z teściem zarówno tym o niskiej, małej, jak i tej dużej mocy. Specyfik jest ponadto znakomitą alternatywą dla osób chcących wyeliminować, wyautować tzw. bolesne „czucie” w stawach.

Nandrolone Phenylpropionate to inaczej tak zwana krótka deka. Firma Viking Labs wytwarza ją we flakonach 10 ml o stężeniu 100 mg / ml. Deca dzięki swoje niskiej androgenności nie wyniszcza nam organizmu, a praktycznie jedynym jej skutkiem ubocznym jest niestety mocne blokowanie testosteronu. I dlatego właśnie odradza się jej branie „na solo”.

Środek Duranar 100 jest naprawdę bardzo znanym środkiem steroidowym, może nie aż tak rozpowszechnionym / popularnym jak inna wersja, odmiana Nandrolonu – Decanoate, ale cieszy się naprawdę solidnym uznaniem wśród sportowców i stałych bywalców siłowni. Preparat fenylopropionianowy nandrolonu jest o wiele bardziej dynamiczny, a ponadto ma naprawdę o wiele krótszy okresu działania. Jego właściwości o charakterze anabolicznym są szeroko udowodnione i udokumentowane. Środek zapewnia danemu użytkownikowi stabilny, stopniowy, regularny ale naprawdę wysokiej próby przyrost masy muskulatury, wzmocnienie więzadeł, ścięgien, wszystkich kości oraz stawów. Co ważne bardzo dobrze sobie radzi ze spalaniem i pozbyciem się tłuszczu z organizmu. Specyfik Nandrolonowy fenylopropionian może być również częścią większego stosu, stacku (czyli połączenia go z innym preparatem). Znakomitą skuteczność i wydajność daje połączenie go z innymi środkami anabolicznymi. Te miksy lub połączenie w pary gwarantują dość synergistyczny, wzajemnie oddziaływujący na siebie skutek i efekt. Kombinacji tych można z powodzeniem użyć do ustalenia masy mięśniowej oraz również podczas samego „suszenia”.

Kolejnym plusem, zaletą tej krótkiej deki jest to, że przez dość krótki czas utrzymuje się w organizmie czyli ok. 3 dni, dlatego dawkowanie powinno odbywać się co dwa dni po 100 mg. Niektórzy uważają, że o łatwiej można „naprawić” skutki uboczne krótkich estrów niż tych długich. I właśnie dla tych którzy nie lubią częstych iniekcji (zastrzyków) polecamy tzw. długą decę.

W połączeniu na przykład z Testosteronem Nandrolon nie powinien powodować mocnych skutków ubocznych. Tym niemniej, w fazie odstawiania tego specyfiku wskazane jest uwzględnienie takich środków Clomidu lub Novadexu. W naprawdę rzadkich przypadkach pojawiają się takie efekty uboczne, takie jak zawroty głowy lub/raz przyhamowanie zdolności seksualnych (zwłaszcza jeżeli Nandrolon jest stosowany samodzielnie, w pojedynkę bez udziału Teścia).
Nazwa: Duranar 100 (Viking Labs)
Produkt: Dostępny
Cena: 120zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.