Sterydowo.comOne Rip (Ions Pharmacy) - 180zł IONS PharmacyOneRip (prop, Masteron, Tren Acet) to steryd anaboliczny zawierający trzy substancje czynne w dawkach po 50mg: Testosterone Propionate, Drostanolone Propionate oraz Trenbolone Acetate. Środek jest stosowany głównie przez mężczyzn w celu usprawnienia procesy budowy masy mięśniowej. Wszechstronne działanie obejmuje również większą wytrzymałość i siłę podczas treningu.

Prawidłowe dawkowanie sterydu OneRip 150 mg
Steryd anaboliczny OneRip 150mg (Prop, Masteron, Tern Acet) jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zaleca się dawkę od 150 do 600mg w ciągu jednego tygodnia. Zastrzyk powinien być wykonywany co 2-3 dni. Jeden cykl trwa od 8 do 12 tygodni. W trakcie stosowania tego preparatu mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak: nadmierne owłosienie na ciele, łysienie typu męskiego, a także przejściowe obniżenie sprawności seksualnej.

Jakie efekty działania gwarantuje produkt OneRip 150mg?
Preparat OneRip wpływa na stężenie testosteronu, a także poprawia syntezę tlenku azotu w mięśniach. W ten sposób, skraca czas potrzebny do zbudowania masy mięśniowej. Pomaga również wyciąć niepotrzebną tkankę tłuszczową. Stosowane tego preparatu korzystnie wpływa na wytrzymałość podczas treningu oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. To kompleksowy środek, który zawiera aż trzy substancje wspierające plan treningowy.

150mg/ml - (50mg Propionat + 50mg Masteron + 50mg Tren)
Nazwa: One Rip (Ions Pharmacy)
Produkt: Dostępny
Cena: 180zł
Stężenie : 150mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.