Sterydowo.comNandroRapid (NPP) (Ions Pharmacy) - 140zł IONS Pharmacy / Nandrolone Phenylpropionate (NPP)NandroRapid stanowi dobrą opcję sterydową dla użytkowników, których celem jest masa mięśniowa wysokiej jakości, na zdobycie której nie trzeba poświęcać dużo czasu. Historia tego związku ma pół wieku, sięga lat 60 – tych. Wówczas to jedna z firm farmaceutycznych stworzyła substancję leczniczą o nazwie nandrolon. W medycynie steroid pojawia się w terapii m.in.: dystrofii mięśni i / lub kości, profilaktyce nowotworowej piersi, a także po operacjach lub urazach. W sporcie siłowym i kulturystyce substancja czynna, Nandrolone Phenylpropionate też zrobiła karierę, a to z uwagi na rzadkie właściwości i aktywność anaboliczną, które idą w parze z niewielkim jak na steryd ryzykiem działań niepożądanych. Tą postać nandrolonu cechuje szybkie działanie, a jej zażywanie nie wiąże się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Do tego związek dobrze wypada w zestawieniu z testosteronem o niskiej, jak i dużej mocy (krótkie i długie estry). NandroRapid może być bardzo dobrą opcją sterydową dla osób, które chcą pozbyć się problemu bolesnych stawów. Ta dolegliwość potrafi skutecznie zniechęcić do wysiłku, nawet najbardziej zagorzałego wielbiciela (- kę) treningu.

Phenylopropionate Injection jest bardzo popularnym sterydem, może nie tak bardzo jak inna wersja Nandrolonu, Decanoate, ale też ma swoje szerokie grono użytkowników parających się sportem. Preparat fenylopropionianowy nandrolonu na pewno gwarantuje dynamikę i krótszy okres działania. Jego właściwości anaboliczne są udowodnione, środek jest w stanie zapewnić stopniowy, regularny przyrost masy mięśniowej wysokiej jakości. W pakiecie korzyści znajduje się też wzmocnienie kondycji więzadeł, kości oraz stawów. Środek dobrze wypada też w temacie lipolizy (spalania tłuszczu). Ta postać Nandrolonu z powodzeniem może być wykorzystywana w większym planie sterydowy (stosie).

Fenylopropionian w przeciwieństwie do „deki”, powoduje mniejszą retencję (zatrzymywanie wody w organizmie). Użytkownicy nie muszą obawiać się nie tylko efektu „nalanej” sylwetki ale też wirylizacji, czy hepatotoksycznego (szkodliwego) wpływu na wątrobę. Fenylopropionian nandrolonu nie jest środkiem hepatoksycznym, duża w tym zasługa jego iniekcyjnego podania. Na opinię bezpiecznego sterydu zapracował też faktem, że nie aromatyzuje, czyli nie przekształca się w estrogen i tym, że tylko w niewielkim stopniu spowalnia produkcję testosteronu w organizmie.

Cykl wstyrzykiwań NandroRapid trwa zwykle około 8 – 9 tygodni, jest to długość typowa dla terapii sterydowej. Nie jest to preparat zastrzeżony tylko dla facetów, mogą go stosować również panie, a to dzięki niskiej androgenności. Dawki w porównaniu do męskich są rzecz jasna mniejsze i wynoszą od 50 mg – 100 mg tygodniowo. Dawki należy dzielić, iniekcje powinny mieć miejsce co 2 – 3 dni. Dawki dla dorosłych mężczyzn są dość elastyczne i wahają się od 100 mg do 600 mg tygodniowo. Zastrzyki odbywają się co drugi lub trzeci dzień. Warto ustalić wysokość dawki, w oparciu o indywidualne potrzeby, uwarunkowania i oczekiwania

Formularz sterydowy

Nazwa handlowa: NandroRapid

Producent: IONS Pharmacy

Substancja aktywna: Fenylopropionian nandrolonu (Nandrolone Phenylpropionate)

Okres półtrwania: 2 – 3 dni

Średnia wysokość dawek:

mężczyźni – 100 mg do 600 mg tygodniowo

kobiety – 50 mg – 100 mg tygodniowo

Przeciętna długość cyklu: około 8 tygodni

Przeznaczenie: redukcja, masa, problem suchych i bolesnych stawów

Sposób podania: iniekcyjny (wstrzyknięcia)

Zawartość substancji czynnej: 100 mg w 1 ml

Zawartość opakowania: 10 ampułek po 1 ml
Nazwa: NandroRapid (NPP) (Ions Pharmacy)
Produkt:
Cena: 140zł
Stężenie : 200mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.