Sterydowo.comDekanar 300 (Viking Labs) - 130zł Viking Labs / Nandronole DecanoateViking Labs prezentuje Nandrolone Deconate, steryd do wstrzykiwań Dekanar 300. Jest to nic innego jak wersja popularnej Deki, o stężeniu 300 mg. Rolę substancji czynnej pełni Nandrolone Decanoate. Jest to tzw. długa Deka, bo aktywność środka w organizmie wynosi od 7 do 14 dni. Opakowanie preparatu zawiera 300 mg..

Deca i testosteron są najbardziej znanymi sterydami na świecie. Popularność zawdzięczają przede wszystkim swoim właściwościom. Preparat na bazie Deki służy równomiernemu, konsekwentnemu budowaniu muskulatury, dlatego tak dobrze sprawdza się w długich cyklach. Wyniki badania Nandrolonu wykazały, że związek korzystnie wpływa na układ immunologiczny (odpornościowy) człowieka. Trudno się zatem dziwić, że z możliwości preparatu chętnie korzystają zarówno poczatkujący, jaki doświadczeni kulturyści. Steryd od ładnych kilkudziesięciu lat utrzymuje się na „sterydowym topie”.

DZIAŁANIE
Na niesłabnącą popularność Nandrolonu wpływa kilka istotnych czynników. Na pewno znaczenie ma fakt, że Deka zdecydowanie lepiej od innych anabolików, stymuluje proces kumulacji nitrogenu w mięśniach. Nitrogen ma ważny wpływ na przemianę glukozy w glikogen, a ten jest niezbędny mięśniom do ćwiczeń i wysiłku. Nitrogen jest też białkiem, a z dobrym zapleczem „białkowym”, mięśnie mają warunki sprzyjające do tego by się dobrze rozwijać. Pozytywnych działań Nandrolone Deconate jest znacznie więcej, wystarczy wspomnieć, że związek ten:

– daje pozytywny bilans azotowy, a to przekłada się na lepszy transport tlenu do komórek mięśni,

– powoduje lepsze przyswajanie protein, węglowodanów i innych substancji,

– umożliwia lepiej korzystać z efektu tzw. „okna anabolicznego” w czasie treningu,

– skutecznie obniża wydzielanie kortyzolu, który nie bez powodu zwany jest hormonem stresu.

Rola wspomnianego wyżej kortyzolu w procesach katabolicznych komórek mięśniowych jest bardzo duża. A fakt, że nandrolon stopuje wydzielanie tego hormonu wpływa korzystnie na organizm i jego kondycję. Deka jest sterydem, który oprócz natury anabolicznej, wykazuje też istotne właściwości antykataboliczne. Trudno się zatem dziwić, że z możliwości jakie daje preparat, chętnie korzystają chociażby doświadczeni kulturyści, stosując go w fazie redukcji. Nandrolon gwarantuje skuteczną ochronę mięśni przed efektami katabolicznymi, a to na tym na tym etapie ma bardzo duże znaczenie. Nie można zapominać o tym, że iniekcje z nandrolonu zwiększają zawartość wody w stawach, co z kolei zmniejsza ryzyko kontuzji podczas treningu. Z powodu tego działania, steryd stanowi dobrą opcję dla tych osób ćwiczących, którym dokucza problem „suchych stawów” i które przez to są narażone na kontuzje i urazy. Cykl na bazie Nandrolone Deconate zauważalnie i odczuwalnie poprawia kondycję stawów, co przekłada się bezpośrednio na większą efektywność treningową (chodzi zarówno o długość, intensywność ćwiczeń, jaki i ich rezultaty). Ważną cechą Deki jest fakt, że w przeciwieństwie do innych sterydów, tylko nieznacznie wpływa na DHT. Nandrolon konwertuje bardziej do NORDHT, a w tym przypadku mówimy o znacznie słabszym od DHT, odziaływaniu na organizm.

DAKOWANIE DEKI
Wysokość dawek jest uzależniona od zaawansowania użytkownika. U osób początkujących i średnio zaawansowanych dawki preparatu wynoszą od 200 do 400 mg na tydzień. U zaawansowanych są nieco wyższe i sięgają 600 mg – 800 mg tygodniowo. Standardowy cykl z udziałem Nandrolone Deconate trwa od 8 do 12 tygodni.
Nazwa: Dekanar 300 (Viking Labs)
Produkt: Dostępny
Cena: 130zł
Stężenie : 300mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.