Sterydowo.comBolden (Ions Pharmacy) - 180zł IONS Pharmacy / Boldenone UndecylenateBolden 200mg - (Boldenone Undecylenat) to testosteron poddany modyfikacji. Zmiany w jego strukturze mocno optymalizują jego efekty. Maksymalne działanie tego środka ma miejsce po 3 – 4 dobach od iniekcji, potem przez następne 3 tygodnie następuje powolne uwalnianie hormonu. Poddanie struktury specyfiku zmianom powoduje, że Bolden 200 mg aromatyzuje tylko połowę dawki testosteronu. Jednak ryzyko pojawienia się estrogenicznych skutków niepożądanych nadal istnieje, ale na szczęście nie przesłania to potencjalnych korzyści. Porównując z testosteronem bilans ten wypada nawet zdecydowanie korzystniej. Jak przystało na preparat którego bazą jest testosteron wiele wzmacniających funkcji tego hormonu w Bolden 200 mg zostaje podtrzymanych. Chodzi przede wszystkim o poprawę syntezy białek i zatrzymywanie azotu w mięśniach. To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że przy bardzo wysokich dawkach stosowanych przez dłuższy okres czasu, Bolden może znacząco powiększyć liczbę czerwonych krwinek. Umiarkowany wzrost jest bardzo korzystny dla większości użytkowników aktywnych fizycznie.

Większość mężczyzn, ale też spora grupa stosujących zastrzyki z Bolden kobiet, dość dobrze przyjmuje środek. Możliwość wystąpienia działań uznanych za niepożądane oczywiście istnieje, ale zdrowi i dorośli użytkownicy powinni ich uniknąć lub sobie z nimi sprawnie poradzić.

Przeciętnie dawki tego preparatu wynoszą od 200 mg do 400 mg tygodniowo. Co istotne dawki wyższe Bolden 200 mg proporcjonalnie zwiększają potencjał estrogenowy. Niezależnie od przyjętej ilości środka, cykl powinien trwać około 2 miesięcy, co jest typową i minimalną długością terapii w cyklach cięcia. 2 miesiące poza sezonem powinno wystarczyć, ale 12 tygodni pozwala uzyskać lepsze efekty.

Standardowa dawka tego środka jeśli chodzi o kobiety wynosi 50 mg / na 7 dni. Dokładnie ta ilość preparatu pozwala zminimalizować ryzyko wirylizacji (oczywiście dużo w tej kwestii zależy od indywidulanych uwarunkowań). Część stosujących Bolden kobiet dobrze zniesie nawet 75 mg – 100 mg preparatu tygodniowo, ale z pewnością nie jest to ilość zalecana na start cyklu. Warto jednak przetestować czy organizm dobrze toleruje i reaguje na 50 mg preparatu w dawce tygodniowej.

O popularności Boldenone Undecylenate, czyli też Bolden, którego producentem jest koncern farmaceutyczny IONS Pharmacy decyduje kilka jego indywidulanych właściwości: dynamiczne i wszechstronne działanie, połączone z nikłym ryzykiem skutków ubocznych i możliwość łączenia w większe stosy. Trudno przemilczeć fakt, że ten preparat nadaje się zarówno do cyklu redukcji jak i na masę. Dochodzi do tego również dość długi okres aktywności. Środek działa w organizmie ponad 1 miesiąc czasu. Preparat może być wstrzykiwany raz na 7 dni. Dawka tygodniowa wynosząca od 300 mg do 400 mg wydaje się jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem gwarantującym odczuwalne efekty. Bolda 300 mg nie jest hepatotoksyczna dla organu wątroby, nie wyklucza się więc nawet dłuższego cyklu, powyżej 8 tygodni. Dla uzyskania optymalnego strzału niektórzy użytkownicy łączą preparat z fazą ładowania. Zaczyna się zazwyczaj od stosunkowo wysokiej dawki 600 mg – 800 mg tygodniowo przez pierwsze dwa tygodnie, by przez następne 8 – 10 tygodni stosować dawkę średnią, wynoszącą od 300 mg do 400 mg na tydzień.
Nazwa: Bolden (Ions Pharmacy)
Produkt:
Cena: 180zł
Stężenie : 200mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.