Sterydowo.comMasteron (Ions Pharmacy) - 200zł IONS Pharmacy / Drostanolone (Masteron)Masteron jest sterydem z przewagą cech androgennych nad anabolicznymi. Drostanolone Propionate, substancja czynna w tym preparacie zadebiutowała w latach 70 – tych ubiegłego wieku. Produkt pod nazwą Masteron, wprowadziła wówczas na rynek firma Syntex. Masteron w medycynie wykorzystywany był u kobiet po menopauzie, z zaawansowanym i nieoperacyjnym nowotworem piersi. Środek zatwierdziła FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków), ale obecnie rzadko stosuje się go w terapii antynowotworowej. Dla kulturystów to wciąż jeden z czołowych sterydów do cięcia, popularny zwłaszcza przed zawodami.

Substancja aktywna w Masteron, Propionian drostanolonu, jest pochodną dihydrotestosteronu. Jest to więc hormon DHT, o nieco zmodyfikowanej strukturze. Zmiana polega na dodaniu grupy metylowej w pozycji 2. węgla. Ta obecność chroni hormon przed rozpadem metabolicznym i mocno podnosi jego anaboliczny charakter. Modyfikacje w strukturze doprowadziły do stworzenia Drostanolonu Propionat, a dodatek w postaci krótkiego estru propionianowego, pozwala kontrolować czas uwalniania hormonu. Masteron zalicza się do wąskiej grupy sterydów anabolicznych, które wykazują silne działanie antyestrogenowe. Dzięki temu jego użytkownicy nie muszą w czasie cyklu sięgać po antyestrogeny. W fazie cięcia takie właściwości gwarantują efekt „utwardzenia”. Masteron jest kilka razy bardziej androgenny od testosteronu. Środek udanie promuje twardy mięsień i przyspiesza utratę tłuszczu (jak każdy androgen dobrze radzi sobie z lipolizą). Jeśli chodzi o promowanie przyrostu masy beztłuszczowej z pewnością są lepsze preparaty, ale za to z Masteron można liczyć na przyrosty siły, a co za tym idzie wytrzymałości też.

Efekty Masteron 100 mg najbardziej widać w cyklu cięcia. Jest jeden warunek, aby efekty były imponujące użytkownik powinien być szczupłej budowy ciała. Nie bez powodu Drostanolone Propionate jest najczęściej bohaterem fazy końcowej przygotowań do zawodów. Pomaga wówczas pozbyć się resztek niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Antyestrogenowy charakter sterydu dobrze wpływa też na ogólny wygląd. U osób, u których tkanka tłuszczowa stanowi mniej niż 10 % masy ciała, ostrzejszy, bardziej „suchy” wygląd da się łatwo zauważyć, w przypadku gdy tłuszczu jest więcej, efekty nie są tak imponujące. Silnie androgenny Masteron, powoduje znaczne przyrosty siły. Cykl z użyciem preparatu przynosi też poprawę odzysku i wytrzymałości mięśni. Odbywa się to bez niechcianego przyrostu masy. W przypadku Masteronu przyrosty masy są na podobnym poziomie jak przy Primobolan Depot. Masteron jest dobrą opcją do cyklu łączonego, z uwagi na właściwości antyestrogenowe i zasługi na polu utraty tłuszczu.

Dawka przeciętna Masteron dla dorosłych mężczyzn waha się od 300 mg do 400 mg na tydzień. Oznacza to zazwyczaj zastrzyki 100 mg co drugi dzień. Dawkę można też podzielić na mniejsze, codzienne iniekcje, ale stosowanie sterydu co drugi dzień zwykle w zupełności wystarcza. Długość cyklu z użyciem Masteronu wynosi 6 – 8 tygodni.

Masteron ma opinię skutecznego ale i w miarę przyjaznego sterydu anabolicznego. Skutki uboczne w jego przypadku dla większości użytkowników są do ominięcia, albo zaakceptowania. W przypadku kobiet, istnieje ryzyko wystąpienia objawów wirylizacji (cechy męskie). Środek nie skutkuje ginekomastią i retencją wody, bo nie wykazuje cech aromatyzacji i nie ma właściwości progestagenowych. Podobnie jest z problemem podwyższonego ciśnienia krwi, które pojawia się wskutek nadmiernego zatrzymywania wody (większości użytkowników ten problem nie dotyka). Niepożądane działanie preparatu jest głównie skutkiem silnych właściwości androgennych. Stosując zastrzyki z Masteron należy zatem liczyć się z: trądzikiem, łysieniem typu męskiego (u osób ze skłonnościami) i zwiększonym owłosieniem ciała. Indywidualne predyspozycje w kwestii skutków ubocznych mają niemałe znaczenie. Masteron nasila łysienie u mężczyzn ze skłonnościami, w stopniu większym niż w przypadku wielu innych sterydów anabolicznych. Masteron może też podnosić poziom złego cholesterolu LDL i obniżać „dobry” HDL (szczególnie to drugie działanie). Wpływ Masteronu na cholesterol nie jest jednak tak mocny, jak w przypadku większości sterydów doustnych. Użycie preparatu może mieć nieznacznie negatywny wpływ na ciśnienie krwi, ale u większości osób ten problem nie powinien wystąpić. Cykl na bazie Drostanolonu Propionat zatrzymuje produkcję testosteronu w organizmie, co oznacza, że terapia testosteronem egzogennym (z zewnątrz) jest konieczna podczas cyklu. Już 100 mg – 200 mg testosteronu syntetycznego tygodniowo wystarczy, by zapewnić odpowiedni poziom tego ważnego hormonu. Ważna informacja: Masteron nie ma cech hepatotoksycznych, czyli nie działa szkodliwie na wątrobę.
Nazwa: Masteron (Ions Pharmacy)
Produkt:
Cena: 200zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.