Sterydowo.comMasteronE (Ions Pharmacy) - 200zł IONS Pharmacy / Drostanolone (Masteron)MasteronE jest sterydem anaboliczno androgennym (z naciskiem na właściwości androgenne). Za efekty odpowiada w nim substancja aktywna w postaci Drostanolone Propionate. Związek ten swój debiut rynkowy miał miejsce w latach 70 – tych ubiegłego wieku. Produkt o nazwie Masteron jako pierwsza wprowadziła na rynek firma Syntex. Środek został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). W celach medycznych Masteron stosowany był u kobiet po menopauzie, w postaciach zaawansowanego i nieoperacyjnego nowotworu piersi. Obecnie rzadko preparat przepisuje się w terapii antynowotworowej. W kulturystyce jest to ciągle jeden z głównych sterydów do cięcia. Masteron jest popularnym wyborem, szczególnie w okresie przedstartowym.

Substancja czynna w Masteron, czyli Propionian drostanolonu, stanowi pochodną dihydrotestosteronu. Jest to zatem hormon DHT, o nieco zmienionej strukturze. Modyfikacja polega na obecności grupy metylowej w pozycji 2. węgla, która chroni hormon przed rozpadem metabolicznym i podnosi jego anaboliczne właściwości. Zmiany w budowie dały efekt w postaci Drostanolonu Propionat, a bonus w postaci krótkiego estru, pozwala to jak uwalniania się hormon, kontrolować. Masteron należy do niezbyt licznej grupy sterydów anabolicznych, które mają silne właściwości antyestrogenowe. Pożytek z tego między innymi taki, że użytkownik w trakcie cyklu nie musi korzystać z antyestrogenów. Podczas cyklu cięcia powyższe właściwości dają efekt „utwardzenia”. Masteron ma kilka razy bardziej androgenne działanie niż testosteron. To dzięki temu, z powodzeniem promuje twardy i suchy mięsień. Mastreon podkręca też likwidację tłuszczu, bo jak każdy androgen daje dobre efekty w temacie lipolizy. Promowanie przyrostu masy beztłuszczowej też temu preparatowi wychodzi, ale trzeba przyznać, że przyrosty siły i wytrzymałości są w jego przypadku znacznie większe.

Masteron 100 mg najlepsze efekty przynosi w cyklu cięcia. Ważne, by użytkownik był posiadaczem szczupłej sylwetki, wtedy rezultaty mogą być naprawdę imponujące. Drostanolone Propionate najczęściej pojawia się fazie finalnej przygotowań do startu. To dlatego, że związek skutecznie wspomaga utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Antyestrogenowe działanie korzystnie wpływa na ogólny wygląd organizmu. Faktem jest, ze u osób, u których tkanka tłuszczowa stanowi mniej niż 1/10 masy ciała, efekt suchego i pociętego wyglądu będzie bardziej widoczny. Gdy tłuszczu jest więcej, wyniki cięcia też będą, choć może nie tak imponujące. Masteron jako silny androgen promuje też znaczne przyrosty siły. Terapia z udziałem preparatu gwarantuje również lepszy odzysk i wytrzymałość mięśni. Co najważniejsze dzieje się to, bez niepożądanego przyrostu masy. Masteronu zapewnia delikatne przyrosty masy, o poziomie porównywalnym z Primobolan Depot. Jest to dobry steryd do cyklu łączonego, a to dzięki jego właściwościom antyestrogenowym i skutecznej lipolizie (utrata tłuszczu).

Przeciętne ilości Masteron w cyklu, w przypadku dorosłych mężczyzn wynoszą od 300 mg do 400 mg na tydzień. Zwykle oznacza to iniekcje 100 mg co drugi dzień. Można też zastosować dawki mniejsze, dzielone i iniekcji dokonywać codziennie. Aplikacja sterydu co drugi dzień daje jednak bardzo zadowalające efekty. Przeciętna długość cyklu z udziałem Masteron wynosi od 6 do 8 tygodni, jest zatem typowa dla sterydu.

Masteron jest skutecznym, a do tego dość bezpiecznym sterydem. Dolegliwości, jakie w jego przypadku mogą się pojawić, dla większości użytkowników są albo do uniknięcia, albo do zaakceptowania. U kobiet, pojawia się ryzyko wirylizacji (drugorzędne cechy męskie jak np. obniżony głos). Użycie preparatu nie grozi ginekomastią i retencją (zatrzymywaniem wody), bo Masteron nie wykazuje cech aromatyzacji i nie ma działania progestagenowego. Znika przez to lub maleje zagrożenie podwyższonego ciśnienia krwi, które zwykle jest skutkiem nadmiernego gromadzenia wody. Niepożądane działanie preparatu wynika głównie z silnych właściwości androgennych. Decydując się na Masteron należy brać pod uwagę takie niechciane objawy jak: trądzik, łysienie typu męskiego (u osób z predyspozycjami) i nadmierne owłosienie ciała. Cechy osobnicze w temacie skutków ubocznych mają duże znaczenie. Masteron może przerzedzać fryzurę u mężczyzn ze skłonnościami i to w stopniu bardziej nasilonym niż wiele innych steroidów anabolicznych. Może także podnosić zwartość złego cholesterolu LDL oraz obniżać poziom jego dobrego odpowiednika – HDL. Wpływ preparatu na cholesterol, w przeciwieństwie do większości sterydów doustnych, nie jest znaczący. Cykl z bazą w postaci Drostanolonu Propionat hamuje endogenną produkcję testosteronu (przez organizm), nakłada to na użytkownika konieczność wsparcia testosteronem egzogennym. Już dawka tygodniowa 100 mg – 200 mg testosteronu syntetycznego wystarczy, by zagwarantować właściwy poziom tego newralgicznego hormonu. Istotną dla użytkowników informacją jest to, że Masteron jak na środek iniekcyjny przystało, nie jest hepatototoksyczny, czyli nie wpływa szkodliwie na wątrobę.

Profil sterydowy:

Nazwa handlowa: Masteron

Producent: IONS Pharmacy

Związek chemiczny: Propionian 17-beta-hydroksy-2-alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-onu

Substancja czynna: Drostanolone propionate

Sposób podania: iniekcyjny (zastrzyki)

Średnia wysokość dawek:

kobiety: 50 mg – 100 mg / tygodniowo

mężczyźni: 350 mg do 500 mg / tygodniowo (100 mg / co drugi dzień)

Okres półtrwania: 2 – 3 dni

Długość cyklu: 6 – 8 tygodni

Czas detekcji: 3 tygodnie

Aromatyzacja: nie

Hepatotoksyczność: nie

Przeznaczenie: cięcie, masa, siła, wytrzymałość
Nazwa: MasteronE (Ions Pharmacy)
Produkt:
Cena: 200zł
Stężenie : 200mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.