Sterydowo.comTrenar 100 (Viking Labs) - 130zł Viking Labs / Trenbolone AcetateTrenbolone – ta nazwa elektryzuje niejednego kulturystę. Owa substancja, znajdująca się w preparacie Trenar 100, uchodzi bowiem za bardzo silny steryd, który znajduje się poza zasięgiem początkujących atletów – wyłącznie kulturyści doświadczeni w przerzucaniu żelastwa, mający za sobą niejedną kurację sterydową powinni o niej poważnie myśleć.

DZIAŁANIE
Trenar buduje i zarazem kształtuje muskulaturę, nie narażając kulturysty na niebezpieczeństwo „zalania” sylwetki poprzez gromadzenie wody w organizmie. Steryd ten po prostu nie aromatyzuje, co skłania atletów do sięgnięcia po niego w okresie przygotowawczym przed zawodami. Umiejętne połączenie preparatu Trenar z innymi androgennymi środkami pozwala co prawda z powodzeniem wykorzystać jego właściwości w fazie przyrostu, niemniej zdecydowanie częściej stosuje się go w celach redukcyjnych i przed zawodami.

DAWKOWANIE
Kulturyści decydujący się na Trenar powinni mieć świadomość, że jego obecność w organizmie oznacza de facto znaczne obniżenie poziomu estrogenu. Ten ważny hormon jest potrzebny przede wszystkim kościom, więzadłom i ścięgnom, dlatego należy zadbać o jego wyrównanie. Najlepszym sposobem na to jest jednocześnie zażywanie testosteronu. Poza tym Trenar 100 łączy się ze stanazololem, metenolonem czy boldenonem. Standardowa dawka wynosi 75-150 mg preparatu dziennie wstrzykiwane przez 8-12 tygodni. Należy zaznaczyć, że trenbolone jest substancją skierowaną wyłącznie dla zaawansowanych i zawodowych kulturystów – początkujący i amatorzy powinni poczekać kilka dobrych lat i cykli, zanim po nią sięgną.

SKUTKI UBOCZNE
Androgenne skutki uboczne są w przypadku preparatu Trenar sporadycznie spotykane z uwagi na brak aromatyzacji – wyłącznie duże dawki, znacznie przekraczające normę mogą powodować nieprzyjemne objawy w postaci trądziku, łysienia czy zmian skórnych. Kulturyści przyjmujący Trenar 100 skarżą się na coś innego – podwyższoną agresję oraz znaczny spadek libido. O ile z podwyższoną agresją trudno walczyć, o tyle problemy z popędem można załatwić poprzez jednoczesne zażywanie testosteronu. Koniecznością w przypadku tego sterydu jest również odblok PCT po zakończeniu cyklu, którego zadanie polega przywróceniu naturalnego funkcjonowania gospodarki hormonalnej.
Nazwa: Trenar 100 (Viking Labs)
Produkt: Dostępny
Cena: 130zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.