Sterydowo.comTrenbolone Enanthate (Nexium) - 200zł Nexium Healthcare / Trenbolone EnanthateTrenbolone Enanthate 200mg jest środkiem steroidowym do wstrzykiwań o silnych, mocnych właściwościach progestagennych. Producentem preparatu jest znany koncern farmaceutyczny DNA Laboratory. Specyfik ma praktycznie prawie wszystkie zalety sterydów anabolicznych, a przy tym nie aromatyzuje (czyli nie przekształca się w estrogen), a to już nie zdarza się zbyt często.

Jedną z jego najważniejszych jego cech, zalet, jest zwiększanie efektywności przyswojonych już składników odżywczych. Organizm człowieka może lepiej korzystać z dostarczonych mu węglowodanów, białka i tłuszczu. Środek Trenbolon Enanthat wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych związków do zwiększania procesu syntezy białek i retencji (wstrzymywania) azotu.

Tkanki mięśni w około 15 % składają się z azotu, a jego zwiększony poziom wpływa zaś korzystnie na syntezę białek w organizmie, a te jak powszechnie wiadomo są podstawowym budulcem ludzkich mięśni. Inną ważną i istotną cechą jest to, że Trenbolon Enanthat przyspiesza uwalnianie IGF – 1, czyli czynnika wzrostu. Ten insulinopodobny hormon wpływa, oddziałuje na prawie każdą komórkę w ludzkim organizmie – dba o płuca, więzadła, mięśnie, a także ośrodkowy układ nerwowy. Jego obecność dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest właściwie wręcz niezbędna. Do listy oddziaływań należy ponadto dodać to, że specyfik Trenbolon Enanthat poprawia i usprawnia transport tlenu do komórek, poprawiając tym samym kondycję i wytrzymałość mięśni.

Tren jest bardzo dobrym budowniczym muskulatury. Jak każdy środek steroidowy nie pozbawiony jest wad, które mogą się ujawnić, zwłaszcza wskutek niewłaściwego stosowania, przyjmowania. Wówczas gdy mowa o niepożądanym odziaływaniu trzeba nadmienić, że specyfik Trenbolone Enanthate hamuje wytwarzanie naturalnego testosteronu przez organizm. Aby zapobiec skutkom niskiego poziomu testosteronu warto podczas cyklu zastosować jego zamiennik – testosteron egzogenny.

Nazwa: Trenbolone Enanthate
Rodzaj: Trenbolone Enanthate
Stężenie: 150mg/ml
Pojemność: 10ml
Firma : Nexium
Nazwa: Trenbolone Enanthate (Nexium)
Produkt:
Cena: 200zł
Stężenie : 150mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.