Sterydowo.comPropioJect (Androchem) - 90zł Androchem / Testosterone PropionatePropioJect Propionat testosteronu jest znacznie szybciej działającą formą testosteronu niż inne estry takich jak enantan, cypionat i i wymaga znacznie częstszego robienia iniekcji w celu utrzymania stabilnego poziomów we krwi. Podczas gdy enantan, cypionat można wstrzykiwać raz w tygodniu , to propionat należy brać codziennie bądź co drugi dzień. Tym którym nie będzie to przeszkadzać mogą odnotować bardzo dobre korzyści , pod względem zdobycia dobrej jakości masy mięśniowej i siły. Wielu uważa propionat za najłagodniejszy ester testosteronu.

Osoby mające skłonności do łysienia , powinni wspomóc się np Proscarem, co zmniejsza wypadanie włosów. Przy dużych dawkach trzeba uważać również na ginekomastię , której raczej nie ma przy małych dawkach typu 100-200 c2d. Mogą wtedy wystąpić problemy z przerostem gruczołu krokowego – prostatą , problemy z tłustą cerą, trądzikiem, podwyższone ciśnienie krwi, przedwczesne zarastanie chrząstek u młodocianych

Najczęstszym Dawkowaniem propionatu dla mężczyzn jest branie od 50 do 200 mg, codziennie lub 2 dnia. Kobiety, które zdecydują się używać jakiś testosteron powinny używać tylko tego estru. Dawkowanie dla kobiet kulturystek będzie inne niż dla mężczyzn. Iniekcje wykonuje się raz na 5-7 dni . Dawka również będzie mniejsza. Od 25mg do 50mg. Długość cyklu trwa przeważnie od 6 do 12 tygodni z naciskiem na 12 , ale nie rzadko brany jest i dłużej. W zależności od diety , można go brać zarówno na masę jak i na redukcje. Łączyć go można ze wszystkimi środkami.

DAWKOWANIE
50-200mg co 1-2 dni

UWAGI
Niektóre koncerny weterynaryjne a także podziemne laboratoria , produkują propionat o stężeniu 250mg /ml co jest rzadkością. Propionian jest słabiej rozpuszczalny niż inne estry ,dlatego ciężko uzyskiwać jego wysokie stężenie. Dlatego osiągnięcie wyższego stężenia niż 100mg nie jest proste a iniekcje mogą być bardzo bolesne i źle tolerowane
Nazwa: PropioJect (Androchem)
Produkt: Dostępny
Cena: 90zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.