Sterydowo.comMastenan 200 (Androchem) - 200zł Androchem / Drostanolone (Masteron)Masteron dostępny jest jako drostanolone propionate bądź Enantan. Ten pierwszy cieszy się co raz większą popularnością natomiast drugi jest dość mało znany. Masteron jest sterydem anabolocznym i jest pochodną DHT a dokładnie 2alfa-metyldihydrotestosteron . W rezultacie, steroid ten jest umiarkowanie anaboliczny , który nie aromatyzuje do estrogenów. Retencja wody i ginekomastia więc nie wchodzą w grę . Masteron Może być używany jako antyestrogen. Ponieważ wykazuje aktywność anty-estrogenową w organizmie, konkurując z innymi substratami o wiązanie aromatazy. Masteron działa w ten sam sposób, jak Proviron.

Jest bardzo przydatny w fazie cięcia. Powszechnie stosowany na kilka tygodni przed zawodami, w celu zwiększenia gęstości i twardości mięśni. Dopóki tkanka tłuszczowa jest wystarczająco niska, Masteron powinny działać bardzo dobrze.

DAWKOWANIE
300-700mg/tydz propionian , 400-800mg/tydz Enantan , 100-300mg/tydzień kobiety

UWAGI
Są dwa rodzaje mastera/ Jako ester propionianu Masteron ma okres półtrwania wynoszący ok dwa dni i w związku z tym powinno się go brać co najmniej co drugi dzień, a bardziej korzystne jest wbijanie codziennie. Masteron Enantan ma okres półtrwania prawdopodobnie 5 dni .Ta wersja Masteronu może być wstrzykiwany dwa razy w tygodniu a żeby utrzymać aromatyzacje w ryzach kiedy leci się na jeszcze na innych środkach , można brać i raz w tygodniu

Masteron propionian przeważnie jest stosowany w dawkach 300-700mg tygodniowo natomiast dłużej działający Enantan można brać w ciut większej dawce 400-800mg na tydzień. Nie zaleca się stosowania samego masteronu .Idealnie łączy się go z testosteronem , metanabolem albo trebolonem
Nazwa: Mastenan 200 (Androchem)
Produkt:
Cena: 200zł
Stężenie : 200mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.