Sterydowo.comEnabol 250 (Alchemia Pharma) - 100zł Alchemia Pharma / Testosterone EnanthateTestosterone Enanthate Alchemia

Enanthate Enabol to bardzo popularna, dostępna forma testosteronu, posiada wysoką aromatyzację, a to wiąże się z większą zdolność organizmu do retencji wody, ma działanie androgenne. Proponowany jest w formie ampułek. Zapewnia duży przyrost masy mięśniowej.
Stosować go mogą zarówno doświadczeni kulturyści, jak również początkujący.
Jego działanie utrzymuje się do około 7 dni. Jego cena jest atrakcyjna.

Dawkowanie
Dla początkujących osób dawkowanie wynosi od 200-250 mg, powinno być stosowane co 5 dni, średnio zaawansowane osoby zazwyczaj stosują dawkę 300 do 500 mg, a zaawansowane od 500 do 1000 mg, nie wolno przekraczać tej przeciętnej dawki, ponieważ może się to wiązać z bardzo szkodliwym wpływem na organizm. Maksymalne dawkowanie zaleca się jedynie osobom, które mają duże doświadczenie w stosowaniu tego typu produktów. Dawkowanie to uwzględnia bowiem dość ciężki program ćwiczeń. Czas kuracji wynosi około 3 miesiące, nie wolno przekraczać 12 tygodni. Już po upływie dwóch tygodni widać pierwsze efekty, najbardziej zauważalne dopiero po trzech tygodniach. Środek ten można łączyć z metanabolem i nandrolonem. Środek ten należy brać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w ulotce.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wymienia się: trądzik, ginekomastia, wypadanie włosów, obrzęki, podniesione ciśnienie, hirsutyzm.
Nazwa: Enabol 250 (Alchemia Pharma)
Produkt:
Cena: 100zł
Stężenie : 250mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.