Sterydowo.comD-Dubol 100 (Malay Tiger) - 150zł Malay Tiger / Nandrolone Phenylpropionate (NPP)D-Dubol-100 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie
D-Dubol-100 Malay to steryd anaboliczno-androgenny, produkowany przez firmę Malay Tiger. Nadrzędnym celem stosowania tego preparatu jest szybki wzrost masy mięśniowej. Produkt jest szczególnie popularny wśród kulturystów przygotowujących się do zawodów, ale również wśród osób, którym zależy na atrakcyjnej muskulaturze.

Zastosowanie sterydu D-Dubol-100 Malay w planie treningowym
Środek D-Dubol -100 Malay jest powszechnie stosowany przez kulturystów, którym zależy na szybkim wzroście jakościowej masy mięśniowej. Jest ceniony ze względu na rzadką częstotliwość występowania skutków ubocznych. W mniejszych dawkach powoduje intensywną syntezę kolagenu, co jest kolejnym, pozytywnym zjawiskiem w trakcie cyklu treningowego.

Efekty stosowania preparatu D-Dubol-100 Malay
Systematyczne stosowanie sterydu D-Dubol-100 Malay pozwala zauważyć szybki wzrost jakościowej masy mięśniowej przy umiarkowanym problemie retencji wody w mięśniach. Kolejnym plusem jest szybsza regeneracja mięśni związana z intensywną syntezą kolagenu. Przyjmowanie tego środka wpływa korzystnie także na siłę fizyczną i zdolność do podnoszenia obciążeń.

W jaki sposób dawkować środek D-Dubol-100 Malay?
Steryd anaboliczno-androgenny jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zaleca się przyjmowanie dawki 200-600mg co 3 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb. Plusem jest rzadsze występowanie skutków ubocznych, niemniej jednak, u niektórych użytkowników może pojawić się łysienie typu męskiego, obniżone libido, a także problemy trądzikowe.
Nazwa: D-Dubol 100 (Malay Tiger)
Produkt:
Cena: 150zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10x1ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.