Sterydowo.comCHORGON HCG (Actiza) 5000iu - 70zł Actiza / HCG / Odblok / Iniekcja / PromocjaHCG Jest to hormon odpowiedzialny za prawidłowy poziom testosteronu i estrogenu w ludzkim organizmie. Sięgają po niego bardzo chętnie sportowcy, którzy muszą zregenerować swój organizm, np. po długim zażywaniu suplementów testosteronu. Główną rolą HCG w sporcie, np. w kulturystyce, jest przywracanie reakcji gonad na LH, czyli endrogenny hormon luteinizujący. Zdolność tej reakcji zakłócają przede wszystkim długie cykle składające się ze sterydów anabolicznych. Jeśli więc kończysz długi cykl np. zawierający testosteron, pamiętaj, aby rozpocząć tzw. „odblok”. Sięgnij po gonadotropinę kosmówkową i przywróć naturalną produkcję testosteronu w swoim organizmie. W ten sposób uchronisz się przed problemami z erekcją, utratą włosów czy pociągiem seksualnym.

HCG przyjmuje się 1-4 razy w tygodniu, w zależności od twoich możliwości i postawionych wcześniej celów. Tygodniowo zażywa się około 500-1500 iu, w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania. Cykl trwa około 2 tygodnie, maksymalnie trzy. W jaki sposób zostanie podzielona tygodniowa dawka, zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Pamiętaj jednak, że okres półtrwania tego środka wynosi tylko 36 godzin.
Nazwa: CHORGON HCG (Actiza) 5000iu
Produkt: Dostępny
Cena: 70zł
Stężenie : 5000iu/ml
Pojemność : 2 Ampułki w Opakowaniu
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.