Sterydowo.comHCG VIR-Provigil 5000iu – Pregnyl - 85zł HCG / Odblok / Iniekcja / Virtutis PharmaHCG VIR-Provigil – HCG Pregnyl jest lekiem stosowanym w trakcie oraz po cyklu sterydowym, którego celem jest przywrócenie produkcji testosteronu do stanu przed rozpoczęciem cyklu po zaprzestaniu stosowania sterydów androgennych. HCG czyli Ludzka gonadotropina kosmówkowa to hormon białkowy, jest aktywnym składnikiem tego produktu leczniczego.

VIR Provigil jest stosowany do rozwiązywania problemów z niepłodnością poprzez znaczne zwiększenie ilości plemników w jądrach. Pacjenci mogą stosować HCG samodzielnie lub wraz z FSH w leczeniu problemów z opóźnionym dojrzewaniem płciowym, gonadami w fazie rozwoju lub problemami z produkcją plemników. Czasami HCG jest administrowane dla chłopców mających zejście z jądra.

Kulturyści i sportowcy używają HCG do zwiększenia poziomu testosteronu. Ten hormon białkowy jest niezbędny do utrzymania zdrowia, wzrostu mięśni i podniesienia siły.
Nazwa: HCG VIR-Provigil 5000iu – Pregnyl
Produkt: Dostępny
Cena: 85zł
Stężenie : 5000iu
Pojemność : 1 Opakowanie (Płyn i Proszek)
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.