Sterydowo.comHalotestin (Nexium) - 10mg/tab - 50tab - 260zł Nexium Healthcare / TabletkiHalotestin to nazwa handlowa sterydu anabolicznego fluoxymesteron , pod względem składu jest to pochodna testosteronu różniącą się trzema grupami (9-fluoro,17alpha metyl i11 beta hydroxyl). Okres aktywnego półtrwania to od 6 do 8 godzin , jest to bardzo silny steryd o silnych właściwościach androgennych. Środek ten jest atrakcyjny dla osób którym nie zależy na budowaniu dużej masy mięśniowej a raczej na budowaniu siły. Najczęściej stosowany jest w celu zwiększenia siły i poprawie definicji muskulatury , a więc ceniony jest w sportach gdzie są limity wagowe , jeżeli ktoś chce osiągnąć lepszą wydolność , siłę , bez zmiany masy ciała jest on szczególnie przydatny. Halotestin wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i trudniej ją się gromadzi dzięki temu że zmienia stosunek androgenów do estrogenów.

Jak każdy steryd , Halotestin posiada również i wady a największym jego minusem jest bardzo duża toksyczność, dlatego musimy pamiętać żeby raczej łączyć go ze środkami iniekcyjnymi o niskiej hepatoksyczności . Ze względu na toksyczność pamiętajmy o osłonkach na wątrobę , i ostrożnym dawkowaniu od 20 do 40 mg dziennie nie przekraczając okresu 8 tygodni. Pamiętajmy że po zakończonej kuracji niezbędny jest odpowiedni odblok :

Hcg z nolvadexem lub clomidem skutecznie przywróci odpowiednie funkcjonowanie osi podwzgórze-przysadka-jądra. Osoby stawiające na trening siłowy często szukają dla siebie wsparcia w postaci silnie działających suplementów, dzięki którym osiągnięcia na realizowanym treningu będą lepsze. Wśród tych dobrze znanych preparatów znajduje się między innymi Halotestin, którego składnikiem aktywnym jest Fluoxymesteron. To preparat wybierany przez osoby stawiające na sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Warto więc przyjrzeć mu się nieco bliżej i ocenić czy warto będzie zdecydować się na jego stosowanie.
Nazwa: Halotestin (Nexium) - 10mg/tab - 50tab
Produkt: Dostępny
Cena: 260zł
Stężenie : 10mg/tabs
Pojemność : 50 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.