Sterydowo.com



Symex (Exemestane) - 25mg/tab - 30tab - 190zł Anastrozol / Tabletki / Exemestane



Jego działanie jest pod wieloma względami podobne jest do innych inhibitorów aromatazy, zwłaszcza Armidexu i Letrozolu, jednak ma również cechy unikalne. Jak wszystkie inhibitory aromatazy jest użyteczny w profilaktyce skutków niepożądanych spowodowanych terapiami sterydowymi.

Exemestane / Aromasin jest niesteroidowym inhibitorem aromatazy, którego aktywnym składnikiem jest lek o nazwie Exemestane. Pierwotnie zaprojektowany został jako część planu walki z rakiem piersi, szczególnie u kobiet po menopauzie. Z powodu jego działania związanego z aktywną redukcją przepływu estrogenów, pojawił się oczywiście w świecie osób stosujących sterydy anaboliczne.

Jego działanie jest pod wieloma względami podobne jest do innych inhibitorów aromatazy, zwłaszcza Armidexu i Letrozolu, jednak ma również cechy unikalne. Jak wszystkie inhibitory aromatazy Aromasin jest użyteczny w profilaktyce skutków niepożądanych spowodowanych terapiami sterydowymi. Są to między innymi ginekomastia czy nadmiar retencji wody. Aromasin blokuje przemianę estrogenów w organizmie oraz aktywnie hamuje proces aromatyzacji. Jego hamujący charakter zmniejsza całkowitą ilość estrogenu i dzięki zapobiegnięciu wiązania go z receptorami blokuje w ten sposób typowe estrogenowe skutki uboczne sterydów anabolicznych. Efekt blokowania aromaterazy jest podstawową funkcją Aromasinu, jednak posiada on jeszcze inne właściwości, które mogą być interesujące dla użytkowników sterydów anabolicznych. Wykazano, że Aromasin dzięki lekko androgennej naturze, znacząco pobudza produkcję naturalnego testosteronu. Podczas gdy inne inhibitory aromatazy mogą także zwiększać całkowitą produkcję testosteronu, Aromasin robi to aktywnie jednocześnie zwiększając naturalną produkcję IGF1 czyli insulinopodobnego czynnika wzrostu, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Zarówno Armidex jak i Letrozole nie mogą pochwalić się takim działaniem.

Dla sportowców używających androgenne anaboliki najważniejsze jest pytanie, kiedy w trakcie cyklu najlepiej używać Aromasinu aby skutecznie zapobiegać estrogenowym skutkom ubocznym, jak również czy można go stosować podczas terapii odblokowującej po cyklu (PCT). Może być stosowany zarówno w trakcie cyklu jak również po cyklu w trakcie terapii PTC. Jednak praktyka pokazuje, że najbardziej skuteczną metodą jest stosowanie zarówno Aromasinu jak i innych inhibitorów aromatazy w trakcie cyklu, natomiast w terapii PCT wykorzystanie preparatów SERM (np. Clomid) i HCG.
Nazwa: Symex (Exemestane) - 25mg/tab - 30tab
Produkt: Dostępny
Cena: 190zł
Stężenie : 25mg/tab
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.