Sterydowo.comStrombafort - 10mg - 100tab (Balkan Pharmaceuticals) - 140zł Balkan Pharmaceuticals / Winstrol / TabletkiWinstrol w tabletkach, inaczej Stanozolol, Stanao to steryd, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest on pochodną DHT, przez co jego działanie jest średnio anaboliczne i bardzo słabe androgeniczne. W trakcie jego stosowania nie zachodzi w organizmie aromatyzacja, czyli zamiany androgenów w estrogeny. Przyrosty, które daje Winstrol, są naprawdę bardzo dobrej jakości. Nie tylko buduje mięśnie, ale także doskonale zwiększa siłę. Niemniej jednak ze względu na to, że nie aromatyzuje, w trakcie jego przyjmowania osoba jest narażona bardziej na kontuzje. Dlatego warto jest dodatkowo podczas kuracji Winstrolem brać także ze 250 mg Testosteronu Enanthate lub Sustanonu.

Zastosowanie
Steryd ten wykorzystywany jest przede wszystkim w cyklach na redukcję, rzadko zdarza się by był on wykorzystywany wtedy, gdy jest cykl na masę. Niemniej jednak, jeżeli wraz z nim stosuje się także Testosteron, to Winstrol jest w stanie spotęgować jego działanie. W organizmie człowieka hamuje on wydzielanie SHBG, który jest produkowany przez wątrobę.

Efekty działania
Efekty działania są bardzo szybkie i widoczne, zwiększona siła, jakość mieśniowa

Zalety stosowania
-Zwiększa siłę
-Zwiększa jakość
-Zwiększa utwardzenie

Ewentualne skutki uboczne
Tabletki winstrol są bardzo toksyczne na wątrobę, znacznie łagodniejszy dla organów wewnętrznych jest winstrol iniekcyjny.
Nazwa: Strombafort - 10mg - 100tab (Balkan Pharmaceuticals)
Produkt:
Cena: 140zł
Stężenie : 10mg/tabs
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.