Sterydowo.comAnavar Oxandrolone (Nexium) - 100 tabs - 10mg - 220zł Oxandrolone / Nexium Healthcare / TabletkiAnavar (Oxandrolone) firmy Nexium to popularna oxa. Jest to coraz popularniejszy steryd na polskim rynku. Ze względu na swoją charakterystykę jest środkiem popularnym w wielu dyscyplinach sportowych. Stosowany w sporcie jak i medycynie,w chirurgii. Często lekarze podają go przy chemioterapii.Wśród kulturystów panuje przekonanie że jest delikatnym środkiem o dobrych właściwościach androgennych i anabolicznych. Oxandrolon nie toksyczny, dlatego w medycynie często korzystają z niego pacjenci, którzy zmagają się z uszkodzeniami wątroby. Oxa w ogronym skrócie poprawia wytrzymałość i wpływa znacząco na regeneracje , okres półtrwania to 12 godzin.

Dawkowanie
Dawkowanie Oxandrolonu to średnio od 20 do 50 mg czyli od 2 do 5 tabletek dziennie. Już pierwsze efekty Oxy możemy poczuć po około 2 tygodniach. Środek ten możemy mieszać z innymi sterydami zależnie od efektu jaki chcemy uzyskać. Oxandrolone jest sterydem anaboliczno – androgennym, który w wielu kręgach zyskał już niemalże miano preparatu kultowego. Jego szybko zauważalne działanie, w połączeniu z małym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych i prostym stosowaniem sprawia, że oxandrolone cieszy się niesłabnącą popularnością.

Oxandrolon dostępny jest w postaci tabletek zawierających 2,5 mg, 5 mg lub 10 mg substancji czynnej. Dawkowanie dla osób dorosłych określa się zazwyczaj na poziomie 2,5 – 20 mg/doba, w przypadku młodzieży zalecane dawki są niższe. Za każdym razem dawka powinna jednak być dobierana indywidualnie. Są to dawki lecznicze – dawki stosowane w celu uzyskania przyrostu mięśni i zwiększenia ich siły mogą być wyższe i kształtują się na poziomie 40 – 100 mg na dobę dla mężczyzn i 10 – 25 mg na dobę dla kobiet. Należy zaczynać zawsze od dawek mniejszych, a następnie – w razie potrzeby – sukcesywnie je zwiększać.

Steryd należy przyjmować w godzinach porannych – w ten sposób poziom androgenów w organizmie przez cały dzień będzie utrzymywał się na optymalnym poziomie.

Dla kogo przeznaczony jest Oxandrolon?
Oxandrolon, o wzorze chemicznym C19H30O3, nie jest sterydem silnym – w związku z tym nie ma znacznych przeciwwskazań do jego stosowania. Jest środkiem bezpiecznym, a zarazem wysoce skutecznym. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z innymi sterydami. Polecany jest przede wszystkim osobom, którym zależy na przyspieszeniu przyrostu mięśni – efekty nie są ogromne, za to bardzo trwałe.

Jak działa?
Działanie preparatu, jak wyżej wspomniano, jest łagodne. Oxandrolon nie zatrzymuje wody w organizmie, wpływa na zwiększenie masy mięśniowej i przyrost siły. Ma również zastosowania stricte medyczne – stosuje się go do leczenia objawów zespołu Turnera, przy zaburzeniach wzrostu, a także u osób po urazach i w celu wzmocnienia kości.

Choć Oxandrolon jest sterydem anaboliczno – androgennym, jego działanie anaboliczne jest znacznie silniejsze, aniżeli działanie androgenne. Produkt ten posiada zdolność do syntezowania fosfokreatyny w komórkach mięśniowych, dzięki czemu wytwarzane może być więcej ATP, które odpowiada za siłę mięśni. Również regeneracja mięśni odbywa się w takiej sytuacji znacznie szybciej. Osoby, którym zależy na szybkim i dużym przyrośnie mięśni, mogą przyjmować ten środek w połączeniu ze sterydami o silnym działaniu androgennym.

Oxandlrolon jest nietoksyczny, nie uzależnia i nie zaburza pracy układu podwzgórze – przysadka – jądra. Nawet jego przyjmowanie przez dłuższy czas nie wywiera szkodliwego wpływu na zdrowie. Jego stosowanie podczas diety redukcyjnej przyczynia się do szybszego i bardziej efektywnego spalania tkanki tłuszczowej. Przyczynia się głównie do zwiększenia twardości i siły mięśni. Efekty utrzymują się przez długi czas po odstawieniu preparatu. Oxandrolon jest sterydem bezpiecznym i odpowiednim również dla kobiet – dzięki swoim właściwościom nie powoduje bowiem maskulinizacji ani nadmiernego rozrostu mięśni, co w przypadku kobiet często nie jest pożądane.

Skutki uboczne
Skutki uboczne Oxandrolone są niewielkie – liczne badania wykazały, że jest to środek bezpieczny, nie przyczyniający się do powstawania uzależnień. Niemniej jednak, należy pamiętać iż każdy organizm jest inny, a jego reakcja na środek nie może zostać do końca przewidziana. Należy więc zachować ostrożność – zwłaszcza w przypadku przyjmowania stosunkowo wysokich dawek.

W przypadku stosowania dużych dawek sterydu, można zauważyć podwyższenie wątrobowych wskaźników ALAT/ASPAT, pomimo iż Oxandrolone nie jest silnie toksyczny dla wątroby. Stosując ten preparat należy uważać na kontuzje stawów – stosowanie go nieznacznie zwiększa ryzyko kontuzji. Przyczynia się do tego również fakt zwiększenia siły mięśni, co może prowadzić do wykonywania nadmiernie forsownych dla stawów treningów. U niektórych kobiet stosujących przez dłuższy czas Oxandrolone zaobserwowano obniżenie głosu. Wszelkie niepokojące objawy, zaobserwowane podczas stosowania preparatu, stanowią podstawę do konsultacji lekarskiej.
Nazwa: Anavar Oxandrolone (Nexium) - 100 tabs - 10mg
Produkt: Dostępny
Cena: 220zł
Stężenie : 10mg/tabs
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.