Sterydowo.comTurinabol (Nexium) - 10mg - 100tabs - 100zł Turinabol / Nexium Healthcare / TabletkiTuranabol inaczej Chlorodehydromethyltestosterone jest to steryd doustny , jest środkiem zbliżonym do metanabolu ale cechuje go to że jest łagodniejszy,nie tak bardzo anaboliczny , czyli przy budowaniu mięśni wychodzi na to że turanabol wytwarza mniej androgennych skutków ubocznych niż metanabol.

Tak jak większość sterydów swój debiut miał w latach 60 XX wieku i był szeroko stosowany u pacjentów niezależnie od wieku i płci. Jego zastosowanie miało na celu budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i masy kostnej. Turanabol jest zmodyfikowaną wersją testosteronu, dzięki odpowiednim modyfikacją w budowie w turanabolu zablokowano aromatyzację i zmniejszono skutki uboczne takie jak ginekomastia. Na tym środku budujemy „suchą” masę mięśniową , nie ma retencji wody, sprawia to że zażywają go sportowcy często w cyklach „cięcia”. Tak jak większość sterydów doustnych stosowanie turanabolu obciąża wątrobę , dlatego dawkowanie tego środka powinno być w przedziale czasowym od 6 do 8 tygodni w stężeniu od 15 do 40 mg dziennie, najlepiej przyjmować go na pusty żołądek.

Dawkowanie
Zadowalające efekty daje dawka zaczynająca się już od 15 mg- daje optymalny przyrost masy mięśniowej i siły. Jej czas działania waha się od 14 do 16 godzin. Przyjmowany w fomie tabletek, szybko daje oczekiwane rezultaty.

Jako środek stworzony na potrzeby wschodnio-niemieckich naukowców z myślą o międzynarodowych zawodach i olimpiadach, nigdy nie zyskał popularności i dobrej opinii w skali ogólnoświatowej, jako że oficjalnie nie był promowany przez przemysł farmaceutyczny. Stosowali go głównie trójboiści, dwuboiści, lekkoatleci i pływacy. Zawodnicy, którzy zażywali ten środek, zawsze osiągali znacznie lepsze wyniki od ich konkurentów, niewspomagających się Turanabolem. Pierwsza informacja na jego temat została opublikowana w 1962 roku. Podobnie jak w przypadku innych związków Turanabol został wówczas oceniony jako posiadający zdolność do stosunkowo wyraźnego oddzielenia cech anabolicznych i androgennych. Jest to jeden z powodów, dla którego wykorzystywano go znacznie częściej niż Anavar, czy też Primobolan. W rezultacie znalazł on szerokie zastosowanie w przyjmowaniu doustnym zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet, a nawet okresowo dzieci. Wykorzystywany był w medycynie przy różnych dolegliwościach, takich jak desygnacja masy mięśniowej, ale też przy zwiększaniu wytrzymałości kości. W 1990 roku okazało się, że Turanabol był jednym z kluczowych sterydów anabolicznych stosowanym przez NRD w ich niesławnym programie, sponsorowanego przez państwo dopingu. Celem programu było zmuszanie wszystkich sportowców olimpijskich, aby zażywali sterydy w celu osiągania wysokich wyników w sporcie. NRD za wszelką cenę prowadziło te działania dyskretnie i starało się oszukać system kontroli antydopingowych poprzez podawanie sterydu w danym momencie niewykrywalnego. Większość trenerów, którzy podawali swoim zawodnikom sterydy, wmawiała im, że dostają specjalne witaminy wspomagające pracę organizmu podczas wysiłku fizycznego. Później tymi witaminami okazał się być Turanabol. Chociaż badania nad nim wykazały, że jest on w większości bezpieczny i nie wywołuje spustoszeń w ciele sportowca, który go zażywa, w 1994 roku wycofano jego produkcję. Dopiero wiele lat później został przywrócony na rynek i od tamtego czasu funkcjonuje jako skuteczny środek na przyrost masy mięśniowej bez zbędnej tkanki tłuszczowej.

Po zakończeniu cyklu niezbędne jest odblokowanie organizmu.
Nazwa: Turinabol (Nexium) - 10mg - 100tabs
Produkt:
Cena: 100zł
Stężenie : 10mg
Pojemność : 100tabs
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.