Sterydowo.comTestosterone Phenylpropionate (TESTO PP) - 90zł Nowość / GEN-Medicals / Testosterone PropionateTestosteron PhenylPropionate to nic innego fenylopropionian testosteronu. Dla ciekawskich powiem tylko że jest to jeden z najkrótszych estrów testosteronu jaki jest obecnie na rynku. Aktywność tego rodzaju testosteronu to 4-5 dni. Czas pokazał że jest on takim estrem pośrednim pomiędzy krótkim a długim estrem. W USA które jest kolebką kulturystyki część sportowców ceni go sobie nawet bardziej niż Testosteron Propionat. Na pewno zyski jakie na nim osiągniemy są o wiele trwalsze niż na najkrótszym estrze testosteornu jakim jest propionat. Podobnie jak w przypadku innych testosteronów dostępne ,antyestrogen jest nieodłącznym dodatkiem do kuracji. Phenylpropionat ma właściwości aromatyzujące. Jednym z największych plusów jest to że stwarza on idealne środowisko do spalania tkanki tłuszczowej.

Działanie
Testosteron Phenylpropionat ma to do siebie że stosunkowo szybko zostaje wydalony z obiegu, dzięki czemu ułatwia to nam kontrolę nad testosteronem w naszym krwiobiegu. To dobre rozwiązanie dla początkujących zawodników, W przypadku kiedy by wystąpiły jakieś problemy związane ze zdrowiem , łatwo można go odstawić i po kilku dniach oczyścić nasz organizm, co nie jest takie proste w przypadku enanthate/cypionate/undecaonate.
Jest taka uniwersalna zasada że im niższa szkodliwość testosteronu tym ma on niższą retencje wody. Jest to kolejna zaleta, która na pewno będzie przemawiać do początkujących sportowców. Tym, co może zniechęcić są częste iniekcje, porównywalne z propionatem. Jeśli jednak częsta iniekcja nie jest przeszkodą to naprawdę można na Fenylpropionanie zdobyć solidną masę mięśniowa oraz poprawić definicję naszych mięśni.

Dawkowanie
Testosteron Fenylpropionan stosuje się nawet codziennie, jednak większość praktykuje co drugi dzień lub dwa razy w tygodniu (e3d). Nie ma żadnych przeciwwskazań aby łączyć go praktycznie z każdym sterydem. Ważne jest aby stosować fenylopropionian w cyklu z innymi sterydami w odpowiednich proporcjach, pomoże to nam wypracować dobrej jakości masę mięśniową bez zbędnej retencji wody. Dzienna dawka powinna wynosić od 50 do 200 mg. Pamiętajmy że Aromatyzuje, a o możliwych efektach ubocznych napisze poniżej. Skutki uboczne Jeżeli nie przestrzegamy podstawowych zasad na cyklu , może dojść do silnej aromatyzacji, Mogą wystąpić typowe dla testosteronu skutki uboczne np.: ginekomastia. Jednak wszystkie można ograniczyć do minimum w tym przypadku stosując np. AI, który obniża poziom estrogenu. Innym efektem ubocznym podając syntetyczny testosteron jest zaprzestanie własnej produkcji męskiego hormonu ( blokowanie). Dlatego po cyklu wymagany jest odblok aby przyspieszyć powrót gospodarki hormonalnej do stanu z przed cyklu .
Nazwa: Testosterone Phenylpropionate (TESTO PP)
Produkt: Dostępny
Cena: 90zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.