Sterydowo.comNandrolone Phenylpropionate (NPP) (GEN-Medicals) - 120zł Nowość / GEN-Medicals / Nandrolone Phenylpropionate (NPP)NPP, czyli w skrócie Nandrolon Phenylpropionat to rodzaj nandronolonu o krótkim okresie półtrwania, wynoszącym tylko ok. 48 godzin. NPP to iniekcyjny steryd anaboliczno-androgeniczny, który różni się od Propionatu tym, że pozwala zbudować masę mięśniową o lepszej definicji.

Działanie
Masa mięśniowa, jaką pozwala uzyskać NPP, charakteryzuje się dobrą jakością – przede wszystkim jest pozbawiona nadmiernej ilości tłuszczu ze względu na brak retencji wody, która nie występuje przy NPP. Steryd ten cechuje się bowiem relatywnymi silnymi właściwościami anabolicznymi przy słabych androgennych, co sprawia, że jest doskonały dla początkujących kulturystów oraz kobiet. Jego działanie nie jest bowiem tak intensywne jak innych sterydów o przedłużonym okresie półtrwania. Inne jego zastosowanie polega na połączeniu go z innymi, silniejszymi środkami dopingującymi, jak np. Trenbolon, Testosteron Propionat, Metanabol czy Stanozolol.

Dawkowanie
Pojedyncza dawka wynosi 50-150 mg codziennie lub co dwa dni (w zależności od stopnia zaawansowania) u mężczyzn oraz 50 mg dziennie u kobiet. Optymalny okres przyjmowania NPP to 6 tygodni, choć nic się nie stanie, jeżeli zostanie on przedłużony do 8 lub skrócony do 4 tygodni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że NPP ogranicza naturalną produkcję testosteronu, dlatego po zakończeniu cyklu powinno się zażywać Nolvadex lub Clomid w połączeniu z HCG, aby przywrócić normalne funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.

Wadą NPP jest natomiast konieczność częstych iniekcji – w praktyce nierzadko zdarza się, że zastrzyki odbywają się codziennie. Jako że cały cykl może trwać nawet rok, oznacza to wiele wyrzeczeń dla kulturysty. Innym minusem NPP jest jego niską dostępność – wysoka cena w połączeniu z małymi stężeniami powoduje, że wykorzystywanie tego środka w kulturystyce staje się nieopłacalne i często pozbawione sensu.

Skutki uboczne
Z kolei zaletą NPP, ważną szczególnie z punktu widzenia początkujących kulturystów, jest niskie prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych. Jako że steryd ten charakteryzuje się słabą androgenicznością, praktycznie nie odnotowuje się niechcianych efektów, które pojawiają się przy innych anabolikach – łysienia, ginekomastii, zwiększonego owłosienia na ciele, trądziku czy oleistej skóry. Rzadko kiedy można natomiast spotkać się z podwyższonym ciśnieniem we krwi i nasileniem się cech męskich u kobiet.
Nazwa: Nandrolone Phenylpropionate (NPP) (GEN-Medicals)
Produkt: Dostępny
Cena: 120zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.