Sterydowo.comDrostanolone Enanthate (GEN-Medicals) - MASTER E - 180zł Nowość / GEN-Medicals / Drostanolone (Masteron)Masteron jest środkiem o działaniu silnie androgennym, dzięki czemu wpływa na zwiększenie “twardości” muskulatury i na uzyskanie jej pożądanego wyglądu. Nasila lipolizę – wpływa na tkankę tłuszczową. Jego działanie powoduje zmniejszenie aktywności lipazy lipoproteinowej, a jednocześnie zwiększenie wrażliwości adipocytów na katecholaminy (na przykład adrenalinę), hamujące odkładanie się tkanki tłuszczowej i zwiększające procesy prowadzące do utraty tkanki tłuszczowej. Przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej w organizmie, działanie tego środka będzie bardzo zauważalne. Masteron nie powoduje retencji wody ani nadciśnienia, jest również środkiem bezpiecznym dla wątroby. Podczas jego stosowania można jednak spodziewać się wzrostu agresji, a także pojawienia się bólu stawów – jeśli do cyklu sterydowego nie zostanie włączony steroid silnie aromatyzujący, w dużej dawce. Masteronu nie powinni również stosować mężczyźni z tendencją do łysienia.

Pochodne DHT, do których należy Masteron, konkurują z estrogenami o receptor, tym samym ograniczając możliwość przekazywania przez estrogeny informacji. Ponadto, prowadzą do uwolnienia dużych ilości testosteronu, co w dużym stopniu wpływa na zmianę stosunku ilościowego wolnych estrogenów do androgenów w organizmie – na korzyść, oczywiście, androgenów. Podobne działanie Masteron wykazuje w przypadku progestyn (np. progesteronu). Zmniejszenie ilości wolnych estrogenów przyczynia się do pojawiania się bólu stawów, ponieważ to właśnie one odpowiadają za stymulację powstawania cytokin przeciwzapalnych i przeciwbólowych i hamowanie powstawania cytokin prozapalnych. By uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, podczas stosowania Masteronu należy również przyjmować środki aromatyzujące: metanabol, testosteron i progestyny, a także suplementy glukozaminy, kolagenu, witaminy C oraz aspiryny.

Stosowanie Masteronu
Masteron, ze względu na swoje działanie, jest przez kulturystów stosowany przede wszystkim w okresie przedstartowym. By uzyskać pożądane efekty wizualne – wyraźną, twardą muskulaturę – przyjmowanie Masteronu należy rozpocząć kilka tygodni wcześniej, co umożliwi uzyskanie optymalnych rezultatów. Nie jest to jednak preparat przeznaczony jedynie dla osób startujących w zawodach – Masteron doskonale wspomaga intensywne treningi, wspomaga przyrost mięśni oraz zwiększanie się ich siły, co umożliwia wykonywanie ćwiczeń ze znacznie większym obciążeniem.

Masteron może z powodzeniem być łączony z innymi sterydami, w celu uzyskania lepszych efektów i wysokiej jakości przyrostów mięśniowych. Połączenie go z innymi sterydami o działaniu anabolicznym (na przykład Equipoise) zapewnia wyraźnie zauważalne przyrosty. W cyklach typowo masowych najczęściej stosuje się dodatkowo Dianabol lub testosteron, co zapewnia przyrosty mięśni przy jednoczenie bardzo nieznacznej retencji wody pod skórą i braku skutków ubocznych wywoływanych poprzez estrogeny. Jeśli do cyklu dodane zostaną steroidy II klasy czyli orale, efekty ich działania będą wzajemnie się uzupełniać, co wpłynie na istotne zwiększenie efektywności cyklu.
Nazwa: Drostanolone Enanthate (GEN-Medicals) - MASTER E
Produkt: Dostępny
Cena: 180zł
Stężenie : 200mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.