Sterydowo.comClenbuterol (Maximus Pharma) - 100tabs - 40mcg - 100zł Clenbuterol / Maximus Pharma / Tabletki / SpalaczeClenbuterol to środek, który znacząco wspomaga proces redukcji wagi. Każda osoba, która szuka czegoś, dzięki czemu będzie w stanie schudnąć, powinna zwrócić uwagę właśnie na ten środek. Jest on znacznie lepszy od innych preparatów dostępnych na rynku.

Przede wszystkim to, że Clenbuterol jest stosowanym na całym świecie lekiem na astmę. Przeważnie na rynku można spotkać tabletki zawierające 20mcg. Jest jednak możliwość znalezienia go w formie syropu czy też zastrzyków.

Na samym początku należy rozpocząć kurację od małych dawek, wynoszących od 20 do 40 mg na dobę. Po jakimś czasie należy te dawki zwiększyć do 60 a nawet 100 mg na dobę. Trzeba pamiętać, aby nie stosować Clenbuterolu zbyt długo, ponieważ organizm może przyzwyczaić się do tego składnika. Przeciętnie cykl jego stosowania wynosi 2 tygodnie przyjmowania leku i 2 tygodnie odstawienia go. Należy jednak nie przekraczać 12 tygodni ogółem. Po tym czasie lek przestaje działać na organizm tak, jak działał wcześniej.

Clenbuterol najczęściej stosowany jest w cyklach redukcyjnych, bardzo dobry środek do spalania tłuszczu oraz zwiększania wydolności tlenowej. Lek ten odpowiada za stymulację centralnego układu nerwowego. Po jego spożyciu można oczekiwać zwiększenia noradrenaliny, adrenaliny oraz dopaminy w organizmie. W swoim działaniu przypomina on nieco efedrynę, z tym, że jest on mocniejszy.

Warto jest stosować Clenbuterol w momencie, w którym chce się zrzucić zbędną wagę. Warto podkreślić, że jest on stosowany nie tylko przez sportowców czy kulturystów, ale sięgają po niego zwyczajni ludzie, którzy po prostu mają problemy z własną wagą. Rozluźnia on mięśnie dróg oddechowych (właśnie dlatego jego pierwotnym zadaniem było leczenie astmy), przyśpiesza termo genezę, czyli zwiększa tępo wydatkowania energii i oczywiście pobudza, dzięki czemu człowiek jest w stanie zrobić więcej i czuć się lepiej. Steryd Clenbuterol może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak też i przez kobiety. Dla najlepszych efektów warto trzymać się ustalonych cyklów.

Zdecydowanie najbardziej upierdliwym skutkiem ubocznym jest drżenie rąk. Na początku jest to mocno denerwujące ale potem na szczęście ustępuje.
Nazwa: Clenbuterol (Maximus Pharma) - 100tabs - 40mcg
Produkt: Dostępny
Cena: 100zł
Stężenie : 40mcg
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.