Sterydowo.comStanobol (Winstrol) - Androchem - 100 Tabletek - 10mg - 120zł Androchem / Winstrol / TabletkiWinstrol (stanozolol) to syntetyczny steryd anaboliczno-androgenny stosowany w leczeniu dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego (HAE), anemii i niektórych rodzajów raka piersi. Steryd anaboliczno-androgenny to związek działający jak męski hormon testosteron. W przeciwieństwie do kortykosteroidów, które są hormonami działającymi na układ odpornościowy, sterydy anaboliczno-androgenne, oprócz męskich cech płciowych ( androgennych ), odgrywają rolę w rozwoju mięśni ( anabolizm ).

Stanozolol został odkryty w 1959 roku. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła go w 1962 roku pod marką Winstrol w określonych warunkach. Kulturyści i inni sportowcy zdali sobie sprawę, że może pomóc im zwiększyć masę lub lepiej konkurować wielu dyscyplinach sportowych i zaczęli go regularnie używać. Ale federacje sportowe zakazały go później jako leku zwiększającego wydajność. Jego zatwierdzenie zostało zmodyfikowane wraz z ewolucją przepisów regulujących przemysł farmaceutyczny. Winstrol został wycofany z rynku USA w 2010 roku i jest obecnie dostępny tylko na receptę w leczeniu dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego, anemii i raka piersi.
Nazwa: Stanobol (Winstrol) - Androchem - 100 Tabletek - 10mg
Produkt: Dostępny
Cena: 120zł
Stężenie : 10mg
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.