Sterydowo.comOxybol Anapolon (Androchem) - 100 Tabletek - 25mg - 140zł Androchem / Anapolon / TabletkiAnapolon stymuluje produkcję testosteronu. Pierwotnie był używany w Związku Radzieckim w celu zwiększenia wzrostu mięśni do celów wojskowych. W latach pięćdziesiątych anapolon został wprowadzony do sportowców w Związku Radzieckim do użytku podczas sesji treningowych, ale później stał się popularny jako lek przeciwstarzeniowy w krajach Europy Wschodniej, takich jak Polska, Bułgaria, Rosja i Ukraina.

Efekty działania anapolonu są zazwyczaj odbierane jako pozytywne. Wynika to z szerokiego wachlarza korzyści, jakie zapewnia. Anapolone od dawna jest wprowadzany na rynku. Jest powszechnie stosowany jako lek w leczeniu stwardnienia rozsianego i zespołu przewlekłego zmęczenia. Jest również stosowany w leczeniu niektórych rodzajów raka. Niektórzy ludzie przyjmują anapolon jako środek tłumiący apetyt, ponieważ tłumi uczucie głodu poprzez zmniejszenie poziomu apetytu w mózgu.

Dawka anapolonu, którą powinieneś przyjąć, zależy od celu twojego użycia. Jeśli ma zwiększyć masę mięśniową, to zalecana dawka anapolonu to 10 do 40 mg dziennie w trzech dawkach po 20 mg co 6 godzin. Jeśli jednak chcesz schudnąć, zaleca się, aby dawka anapolonu wynosiła 5 mg dziennie w trzech dawkach z 10 mg co 8 godzin.

Anapolon został stworzony, aby pomóc sportowcom w uzyskaniu masy mięśniowej. Ma jednak również rzadkie i zwykle łagodne skutki uboczne. Działania niepożądane obejmują bóle głowy, skurcze mięśni, drętwienie, bezsenność i problemy z sercem, a także uszkodzenie wątroby. Ważne jest, aby każdy kto rozważa przyjmowanie Anapolonu, zrozumiał wszystkie możliwe skutki uboczne przed zażyciem lub jakichkolwiek innych preparatów poprawiających wydajność.

Zalecany cykl wynosi cztery tygodnie. Wydłużanie cyklu nie powoduje przyrostu masy mięśniowej, a może spowodować zatrucie organizmu. Należy pamiętać o tym, aby przerwa pomiędzy cyklami nie trwała krócej niż 1,5 tygodnia.
Nazwa: Oxybol Anapolon (Androchem) - 100 Tabletek - 25mg
Produkt: Dostępny
Cena: 140zł
Stężenie : 25mg
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.