Sterydowo.comTestosterone Propionate (Maximus Pharma) - 10ml - 90zł Maximus Pharma / Testosterone PropionatePropionat, jako że bazuje na propionianie testosteronu, zaliczany jest do grona estrów o krótkim działaniu, które szybko aktywują się w organizmie, ale w równie krótkim czasie zostają uwolnione. Powyższe zjawisko wiąże się z koniecznością iniekcji każdego dnia lub co 2 dni, co dla niektórych kulturystów okazuje się przeszkodą nie do przeskoczenia. Ten, kto jest gotów się poświęcić, może liczyć na skuteczne wsparcie w budowaniu i kształtowaniu masy mięśniowej – niezależnie od tego, czy celem cyklu jest przyrost, czy redukcja muskulatury. Dodatkowy atut stanowi stosunkowo nieduża szkodliwość dla organizmu, która jest niższa niż w przypadku estrów testosteronu o przedłużonym działaniu.

Testosteron nie aromatyzuje w tak dużym stopniu jak estry o przedłużonym działaniu. Retencja wody nie jest zatem zbyt silna, jeżeli nie przekracza się dawek ok. 100 mg dziennie. Inny ważny element z perspektywy kulturystów zorientowanych na wygląd i estetykę sylwetki to antykataboliczne działanie propionianu testosteronu, który potrafi zabezpieczyć mięśnie przed potencjalnymi spadkami związanymi z mniej kaloryczną dietą albo wysiłkiem aerobowym. Prop to anabolik świetny zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących – doskonale nadaje się jako steryd otwierający drzwi do dalszej przygody dopingiem.
Nazwa: Testosterone Propionate (Maximus Pharma) - 10ml
Produkt: Dostępny
Cena: 90zł
Stężenie : 100mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.