Sterydowo.comTestosterone Cypionate (Maximus Pharma) - 10ml - 120zł Maximus Pharma / Iniekcja / Testosterone CypionateTestosterone Cypionate jest to steryd anaboliczno-androgenne, który posiada w swoim składzie Ester cyjanianianowy. Określa się go jako długo działający ester testosteronu w roztworze olejowym. Występuje pod postacią roztworu do wstrzykiwań domięśniowych. Preparat ten zapewnia wyraźnie przyrost masy mięśniowej, zapewnia siłę i wytrzymałość w czasie cyklu. Testosteron jest tutaj hormonem, który aromatyzuje, przekształca się w estrogen. Niestety występuje retencja wody, która powoduje, że mięśnie nie będą najwyższej jakości, trzeba mieć taką właśnie świadomość. Może też występować ginekomastia. Trzeba mieć świadomość że duże dawki cypionatu ulegają konwersji do estrogenów, powoduje to zatrzymanie się wody w organizmie. Stosując ten preparat po odstawieniu, mięśnie niestety mają tendencję do zanikania, a w tej sytuacji aby uniknąć tej sytuacji, po czterech do sześciu tygodni użytkownicy przechodzą na inne sterydy, które mają łagodniejsze działanie. Do podtrzymania efektów stosuje się na przykład Nandrolon.

Dawkowanie
Średnie dawki jakie tu występują to u mężczyzn 300 mg do 600 mg na tydzień, u kobiet produkt niezalecany. Okres półtrwania wynosi około od dwóch do czterech tygodni. Długość cykli zazwyczaj wynosi od 8 do 12 tygodni, wykrywalność do trzech miesięcy.

Skutki uboczne
Może tutaj występować przy stosowaniu testosteronu ginekomastia, zatrzymywanie wody w organizmie, obrzęk twarzy, łydek, odkładanie się tłuszczu w okolicach bioder, zmiany zapalenie mieszków włosowych, zaburzenia elektrolitowe, trądzik, przerost gruczołu prostaty.
Nazwa: Testosterone Cypionate (Maximus Pharma) - 10ml
Produkt: Dostępny
Cena: 120zł
Stężenie : 250mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.