Sterydowo.comSustanon (Maximus Pharma) - 250mg - 120zł Iniekcja / Testosterone MixSustanon, bardziej znany jak, Sustanon 250 to nic innego jak bardzo wydajna mieszanka testosteronu. Jest to idealny dodatek praktycznie do każdego cyklu.

Nie możemy opisać sustanonu bez pochylenia się nad testosteronem, podstawowym męskim hormonem steroidowym. Ten hormon, który zwiększa siłę i masę mięśni, jest anaboliczny i androgenny zarazem. Steroidy anaboliczno – androgenne są grupą preparatów, która w swoim wiązaniu chemicznym zawiera pierścień o nieco skomplikowanej nazwie – cyklopentanoperhydrofenantrenem. Chemiczna modyfikacja tego pierścienia powoduje powstawanie kolejnych nowych środków o większym lub mniejszym działaniu androgennym bądź anabolicznym. Dotychczasowe próby wyłonienia substancji, która miałaby wyłącznie działanie anaboliczne nie przyniosły sukcesu. Anabolicznie czyli „budująco”. Chodzi o budowę mięśni, odporniejsze stawy, silniejsze kości, ścięgna, więzadła i torebki stawowe. Działanie androgenne dotyczy z kolei kwestii płciowych, czyli wszystkich cech związanych z rozrodczością mężczyzn. Najbardziej męski ze wszystkich hormonów – testosteron sprzyja retencji azotu, a to korzystnie wpływa na procesy budowy mięśni i spalania tkanki tłuszczowej.

O testosteronie mówi się, że jest nie tylko anaboliczny ale i antykataboliczny. Jego obecność w organizmie daje takie efekty jak zwiększenie włókien mięśniowych ale też zmienia ich liczbę. W wyniku zażywania testosteronu rośnie produkcja krwinek czerwonych, a to przekłada się na zwiększenie wydolności organizmu. Testosteron jest bez wątpienia najpopularniejszym sterydem na świecie. I dzieje się tak pomimo faktu, że posiada sporo skutków ubocznych. Większość nich jest spowodowana tym, że testosteron konwertuje do estrogenu, a to przynosi niechciane zjawiska takie jak retencja (zatrzymywanie wody), czy ginekomastia. Formy testosteronu występują w dwóch tradycyjnych postaciach. Są to krótkie lub długie estry (szybko lub długo działającymi lub długo działające). I tak krótki estr testosteronu (propionat) ma co prawda krótki okres półtrwania, ale za to jego działanie będzie odczuwalne prawie natychmiast. Dzięki propionatowi rośnie wytrzymałość, siła, przybywa też energii. Z kolei długi estr testosteronu gromadzi się w krwiobiegu dłużej, ale za to jest potrzebny w budowie mięśni. Bez wątpienia długi testosteron, dłużej się wkręca. Jeśli chodzi o działanie sustanon jest czymś w rodzaju kompromisu między krótkimi, a długimi estrami testosteronu. Szybko odczujemy jego obecność ale i jego działanie będzie długie. W naszym organizmie występuje enzym o nazwie aromatazy. To z jego powodu pewna ilość testosteronu konwertuje do estrogenów. Organizm faceta także potrzebuje estrogenu aby normalnie funkcjonować , ale zbyt wysoki jego poziom może powodować działania niepożądane, takie jak łysienie, przetłuszczona cera, wzdęcia, trądzik, a nawet ginekomastia. Dlatego ważne by podczas korzystania z sustanonu użyć też AI lub inhibitory aromatazy. Przeciwdziała to konwersji testosteronu do estrogenów, minimalizując ewentualne skutki uboczne. W czasie cyklu z użyciem testosteronów nie obejdzie się bez przyjmowania takich środków jak nolvadex, aromasin, arimidex, które przeciwdziałają estrogenom.

Testosterone propionate (30mg)
Testosterone phenylpropionate (60mg)
Testosterone isocaproate (60mg)
Testosterone decanoate (100 mg)
Nazwa: Sustanon (Maximus Pharma) - 250mg
Produkt: Dostępny
Cena: 120zł
Stężenie : 250mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.