Sterydowo.comHalotestin (Androchem) - 50 Tabletek - 250zł Androchem / TabletkiHalotestin działa głównie poprzez swoje właściwości androgenne, natomiast działanie anaboliczne jest ograniczone. Preparat przede wszystkim zwiększa syntezę krwinek czerwonych, co przekłada się na przyrost energii i siły. Krwinki czerwone dostarczają więcej tlenu do komórek mięśniowych, co przekłada się na lepszą tolerancję wysiłku i pozwala realizować coraz bardziej wymagające treningi. Ponadto preparat wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu Halotestin pozwala na uzyskanie optymalnej sylwetki, poprawę jakości tkanki mięśniowej i wzrost wydolności fizycznej organizmu. Nie jest to zatem typowy preparat o działaniu anabolicznym, umożliwiający zauważalną rozbudowę masy mięśniowej.

Halo 10 Phenom Pharma powoduje niewiarygodne skoki siły oraz agresji , woli walki i motywacji

Halotestin (Halo 10 od Phenom Pharma) to steryd o silnym działaniu anaboliczno – androgennym. Jest to strukturalnie zmodyfikowana pochodna metylotestosteronu – w pozycji 17 węgla dodana została grupa metylowa, w pozycji 11 – grupa hydroksylowa, a dwie grupy fluoro znajdują się przy węglu 3 i 9. Dzięki takim modyfikacjom struktury zahamowana zostaje tendencja aromatyzacji, a tym samym nasilone zostaje działanie androgenne. Halotestin wykazuje działanie antyglikokortykosteroidowe. Hamuje enzym dehydrogenazę 11β-hydroksysteroidowąm odpowiedzialną za metabolizowanie kortyzolu do mniej aktywnego kortyzonu.

Przeciwwskazaniem do stosowania Halotestinu (Halo 10) jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Skutki uboczne występujące podczas stosowania preparatu nie wynikają z aromatyzacji i konwersji do estrogenów. Nie należy zatem obawiać się retencji wody czy ginekomastii. Pojawić mogą się natomiast efekty uboczne wynikające z silnego działania androgennego – wypadanie włosów, trądzik, zaburzenia płodności.
Nazwa: Halotestin (Androchem) - 50 Tabletek
Produkt: Dostępny
Cena: 250zł
Stężenie : 10mg
Pojemność : 50 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.