Sterydowo.comHCG (Ovigil) 5000 ui - 80zł Actiza / HCG / Odblok / IniekcjaHCG
HCG jest preparatem leczniczym stosowanym w leczeniu niepłodności u kobiet i mężczyzn. Przyczynia się do pojawienia owulacji oraz wpływa na ilość plemników u mężczyzn. W kulturystyce znajduje zastosowanie, jako stymulator produkcji testosteronu. Substancją czynną jest gonadotropina kosmówkowa HCG.

EFEKTY DZIAŁANIA
Ovigil 5000 HCG przyczynia się do zwiększenia produkcji testosteronu, ale nie zastępuje kuracji sterydowych, lecz jest raczej preparatem wspomagającym już po odstawieniu sterydów. Drastyczne odstawienie syntetycznego hormonu w połączeniu z zablokowaniem produkcji testosteronu endogennego przyczyniają się do degradacji białek w masie mięśniowej. Ovigil uzupełnia niedobory hormonu w okresie stopniowego przywracania prawidłowej pracy jąder.

CIEKAWOSTKI
HCG to naturalny ludzki hormon proteinowy pojawiający się w łożysku kobiet w ciąży. W postaci syntetycznej jest proszkiem przeznaczonym do iniekcji po rozpuszczeniu w wodzie. Podawany kobietom wspomaga jajeczkowanie, pomaga też produkować estrogen i ciałka żółte. Kobiecy HCG odpowiada męskiemu hormonowi luteinizującemu (LH) produkowanemu przez przysadkę, a odpowiadającemu za stymulowanie produkcji testosteronu.
Nazwa: HCG (Ovigil) 5000 ui
Produkt:
Cena: 80zł
Stężenie : 5000iu
Pojemność : 1 Opakowanie (Płyn i Proszek)
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.