Sterydowo.comMethandienone (Maximus Pharma) - 50mg - 10ml - 80zł Maximus Pharma / Metanabol (Iniekcja)W skrócie znana każdemu META lecz tym razem nie w tabletkach a na oleju i do iniekcji miejscowej. Środek bardzo ostatnio popularny brany jako (preworkout) przed treningiem.

Zacznijmy od tego tego że jest to steryd bardzo silnie działający androgennie i anabolicznie, co objawia się ogromnym wzrostem siły i masy mięśniowej. W czasach old school był brany solo w dużych dawkach co dawało ogromne rezultaty w postaci budowania masy mięśniowej. Jeśli ktoś zaczyna start z sterydami to taka meta + test daje ogromne przypływy masy mięśniowej. Warto wspomnieć o tym że nie tylko masę mięśniowa nam wzrasta i trzeba pamiętać o braniu AI czyli inhibitor aromatazy by zbić odpowiednio estrogen. To nam da odpowiednio przybywające kg masy mięśniowej bez poważnych skutków ubocznych.

A teraz dlaczego Meta iniekcyjna jako preworkout? Jest to taki steryd anaboliczny który zwiększa syntezę białek oraz ciśnienie w krwi co za czym idzie mamy większy dopływ tej krwi do mięśni!

Dawkowanie Metanabolu na oleju:
25-50mg dziennie – 1,5 – 2h przed treningiem iniekcyjnie.

Wersja iniekcyjna jak i ta w tabletkach tak samo może wpływać na naszą wątrobę więc trzeba pamiętać o stosowaniu prepratów które naszą wątrobę naprawią. Dużym plusem jest to iż metanabol iniekcyjną w mniejszej ilości mg działa mocniej niż ta w wersji tabletek. Trzeba również wspomnieć o tym iż pomijając nasz żołądek w wersji iniekcyjnej unikamy tak zwanego problemu z apetytem. Tabletki ten żołądek mogą również nam naruszyć więc po co sobie rozwalać i to!
Nazwa: Methandienone (Maximus Pharma) - 50mg - 10ml
Produkt: Dostępny
Cena: 80zł
Stężenie : 50mg/ml
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.