Sterydowo.comExetu (Exemestane) - 25mg - 30 Tabletek - 180zł Tabletki / ExemestaneExemestane (Ekzemestan) jest sterydowym inhibitorem aromatazy , i za cel ma , zmniejszyć produkcję estrogenów w organizmie przez hamowanie enzymu aromatazy. Ma strukturę podobną do formestanu, a zastosowanie medyczne Eksemestanu jest jak w większości inhibitorów aromatazy w leczeniu zależnych od estrogenu raka sutka. Jest on zwykle przepisywany tylko w tych przypadkach, gdy leczenie z zastosowaniem związków mniej agresywnych, nie przyniosło pożądanych wyników, takich jak selektywne modulatory receptora estrogenowego.

Do stosowania przez sportowców zachęca to że, eksemestan ma kilka właściwości, które są dla nich bardzo korzystne. Po pierwsze, eksemestan podobno może obniżyć estrogen przeciętnie o 85%. Czyniąc to oczywiście będzie pomagał w zapobieganiu estrogenowych skutków ubocznych związanych z zażywaniem sterydów. Lek zwiększa również poziom testosteronu u użytkownika, co może być korzystne, jeżeli są stosowane w terapii po cyklu
Nazwa: Exetu (Exemestane) - 25mg - 30 Tabletek
Produkt: Dostępny
Cena: 180zł
Stężenie : 25mg
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.