Sterydowo.comEfedryna (Efedrina) Arena 50 mg - Apteka - 200zł TabletkiProdukt Apteczny z Rumunii. Zacznijmy od tego, że efedryna nie jest sterydem anaboliczno-androgennym. Mimo wszystko posiada pewne, ciekawe z punktu widzenia kulturystyki, właściwości. Przede wszystkim hamuje apetyt, daje uczucie sytości oraz niweluje głód. Jej pozytywnymi skutkami są uwalnianie adrenaliny oraz podnoszenie temperatury ciała.

Efedryna jest organicznym związkiem chemicznym o silnym działaniu pobudzającym ośrodkowy układ nerwowy. Jest substancją amfetaminopodobna, wykorzystywaną w medycynie tradycyjnej od wielu tysięcy lat. Wykorzystywana jest między innymi jako bardzo skuteczny lek na astmę, przeziębienie, gorączke czy dreszcze.. Efedryne pozyskać można na dwa sposoby. Pierwszy z nich to metoda naturalna, czyli pozyskiwanie z chińskich ziół Ma Huang. Drugi sposób to pozyskiwanie syntetyczne – uzyskuje się wtedy efedrynę hydrochloride (HCL). Efedrynę wykorzystuje się także często jako półprodukt do produkcji narkotyków tj. amfetamina., aczkolwiek posiadanie samej efedryny nie jest nielegalne..

Efedrina Arena Group 50mg to środek przede wszystkim dla osób chcących zwiększyć swoją wydolność, np. pod sporty walki lub wspomóc redukcję masy ciała. Zastosowanie w innych sportach jak np. lekkoatletyka, kolarstwo, pływanie i innych wymagających dużej wydolności od sportowca. Tutaj wersja prosto z apteki.
Nazwa: Efedryna (Efedrina) Arena 50 mg - Apteka
Produkt:
Cena: 200zł
Stężenie : 50mg
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.