Sterydowo.comTamoxit 20mg - 30 Tabletek - Apteka Turcja - 70zł Tamoxifen (Nolvadex) / TabletkiW Sporcie
Tamoxifen jest wykorzystywany między innymi w sporcie. Ma tu duże znaczenie jego działanie antyestrogenowe. W tym zakresie stosowany jedynie przez mężczyzn, ponieważ to właśnie u nich może nastąpić proces aromatyzacji. Polega on na przekształceniu się nadmiaru androgenów w estrogeny. Pojawienie się ich u mężczyzn może skutkować rozrostem tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej, otłuszczeniem okolic ud, pośladków oraz brzucha. Do tego mogą dojść pełniejsze kształty oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej. Działanie tamoksyfenu na testosteron polega na tym, że nieznacznie pobudza on jego anaboliczne działanie. Dzięki oddziaływaniu odtłuszczającemu lek ten nadaje się do rzeźbienia sylwetki. Pomaga wyostrzyć rysy mięśni. Stąd jego stosowanie przez kulturystów.

W Medycynie
Lek jest przeznaczony głównie dla kobiet chorych na raka piersi w okresie przed menopauzą, a także po niej. Jest również stosowany w terapii u osób po 60 roku życia, które zostały poddane zabiegowi chirurgicznemu, a u których stwierdzono przyrzuty do węzłów chłonnych. U młodych kobiet może być alternatywą irradiacji jajników lub ooforektomii. Stosuje się go również w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia raka piersi u kobiet, które są już po radioterapii lub po zabiegu operacyjnego usunięcia guza oraz u kobiet będących w grupie zwiększonego ryzyka. Ponadto wykorzystywany w leczeniu mastalgii, mastopatii, a także w indukcji owulacji.
Nazwa: Tamoxit 20mg - 30 Tabletek - Apteka Turcja
Produkt: Dostępny
Cena: 70zł
Stężenie : 20mg
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.