Sterydowo.comMent (Maximus Pharma) - 10ml - 220zł Maximus Pharma / IniekcjaPowoduje spektakularne rezultaty, które są widoczne już po trzech miesiącach od rozpoczęcia jego stosowania. W tym czasie masa ciała może się powiększyć nawet o kilkanaście kg. Trzeba jednak pamiętać, by trening tych partii mięśni, które chcemy wyrzeźbić, był w okresie stosowania Trestolonu wyjątkowo intensywny i wzmożony.


Ment Trestolone Acetate (Maximus Pharma) - 10ml. Trestolone acetate czyli acetat trestolonu – powszechnie uważany za najbardziej wszechstronny i bardzo silny steryd, przebijający swoją mocą nawet testosteron. Jego pierwotną funkcją miało być zastąpienie androgenu, ale obecnie jest szeroko stosowany i posiada także wiele właściwości leczniczych. W medycynie stosuje się go przy terapiach antykoncepcyjnych, leczeniu prostaty, raka gruczołu krokowego, łysienia czy też przy utracie masy kostnej. Ma korzystny wpływ także w sporcie, treningach siłowych i kulturystyce, gdzie jego właściwości przekładają się na szybkie i skuteczne wyniki. Każdy kto poważnie myśli o zwiększeniu swojej siły i masy mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie, powinien mieć ten preparat w swojej torbie.

Trestolone Acelate to pochodna trenbolonów, która nie tylko jest od nich dużo mocniejsza, ale – co bardzo istotne – uboższa w skutki uboczne takie jak agresja, nadpobudliwość, niepokój czy gniew. Nie oznacza to jednak, że Trestolone skutków ubocznych nie ma – należą do nich m.in. aromatyzacja większa niż w przypadku testosteronu i nandrolonu, u niektórych może wystąpić łysienie i i retencja wody. Mogą – choć nie muszą – wystąpić także problemy ze snem, nadmierna drażliwość, wahania nastroju, nadmierna potliwość czy suchość w gardle. Dlatego też trzeba szczególnie uważać na przyjmowane dawki i stanowczo wystrzegać się przedawkowania.
Nazwa: Ment (Maximus Pharma) - 10ml
Produkt: Dostępny
Cena: 220zł
Stężenie : 50mg
Pojemność : 10ml
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.