Sterydowo.comMeridex 20 (Sibutramina) (Vertex) - 200zł Tabletki / SpalaczeMeridex to nazwa handlowa środka o nazwie sibutramina to bardzo silny środek termogeniczny, który zaliczany jest do grupy beta-2-sympatykomimetyków. Mówiąc wprost substancje te mocno pobudzają współczulny układ nerwowy. I właśnie dzięki swoim właściwościom do podnoszenia tzw. termogenezy ciała, znakomicie spala nadmierną tkankę tłuszczową. Ponadto doprowadza do procesu zwiększonego wydatkowania energii, co ważne w przeważającej części pochodzącej z zalegającego w naszym organizmie tłuszczu. Środek działa naprawdę bardzo szybko, a same efekty widoczne są niemalże prawie natychmiast. Przez wielu zawodników najczęściej przyjmowany jest w celu pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ewentualnie także w zamierzeniu blokowania odkładania się niechcianej tkanki tłuszczowej. Jest to specyfik uznany, a także często wykorzystywany przez wielu sportowców.

Optymalną dawką Sibutraminy jest jedna tabletka dziennie. Sibutramina, inaczej Meridia, nie powinna być stosowana zbyt długo ponieważ nasz organizm przystosowuje się do jej działania i z czasem pożądane efekty mogą być przestać widoczne. Najczęściej okresy przyjmowania Sibutraminy wynoszą od 4 do 6 tygodni, jednak wszystko i tak zależy od indywidualnych predyspozycji. A dokładniej rzecz ujmując Sibutramina jest związkiem chemicznym oddziałującym na środkowy układ nerwowy człowieka i powoduje wyrzut noradrenaliny, serotoniny oraz dopaminy.

Jednym z tych prostych i bezpośrednich wręcz skutków działania Sibutraminy jest bardzo silne tłumienie uczucia głodu. Po prostu odczuwamy to, jakby na kilka godzin wyłączyła nam się potrzeba jedzenia. Przy tym nie dopadają nas żadne napady senności czy spadek siły, związany z dłuższym okresem nieprzyjmowania jakiegokolwiek pokarmu, a wręcz przeciwnie, odczuwamy bardzo wysoki poziom energii.

Ponadto, po sibutraminie ludzki organizm przechodzi w stan tzw. podwyższonej termogenezy oraz zwiększa zużycie energii, a co za tym idzie intensywniej spala wszystkie kalorie.

Przeciwwskazania do przyjmowania Sibutraminy:
– choroby serca, choroby wieńcowe, zwężenie tętnic,
– uzależnienia od alkoholu lub też leków,
– bulimia bądź też anoreksja,
– nadczynność tarczycy,
– niewydolność wątroby, nerek.

Tabletki Sibutramina z jednej strony chronią nas skutecznie przed podjadaniem, a z drugiej znacznie przyspieszają proces metabolizmu oraz usprawniają ogólne spalanie tłuszczu.

Zawierają dość unikalną, ale bardzo dobrze zbadaną i w 100% bezpieczną listę składników aktywnych w tym L-Karnitynę. Oprócz tego znajdziemy w niej także bardzo silny ekstrakt z zielonej herbaty (pozwala on na znaczne przyspieszenie ogólnego procesu przemiany materii), skrobia ziemniaczana, kukurydziana, mocny ekstrakt z papryki, czarnego pieprzu (bardzo pozytywnie wpływa na wydzielanie się wszystkich soków trawiennych, polepszając tym samym strawność oraz pożytkowanie samego pokarmu), pieprzu kajeńskiego (cayenne), chrom, wyciąg z kurkumy, wyciąg z nasion yerba mate, kwas pantotenowy, cynk, biotyna (ta substancja akurat przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego), sterynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna oraz witaminy: B6, D3.

Sibutramina działanie:
– skutecznie ogranicza apetyt
– środek bezpieczny dla zdrowia
– dynamizuje i zwiększa metabolizm organizmu
– nie wywołuje i powoduje efektu jojo
– przez długi czas po odstawieniu tego produktu waga utrzymuję się na tym samym poziomie
– efektywnie i skutecznie niszczy zbędną tkankę tłuszczową.

Co ważne nie należy spożywać alkoholu w czasie odbywania kuracji z udziałem Sibutramina.

Najlepiej jest zażywać tabletki Sibutramina w ustalonych okresach czasowych np. ciągle przez trzy miesiące. Po odbyciu pauzy, przerwy można powrócić do stosowania. Oczywiście wówczas jeśli dotychczas uzyskany efekt utraty naszej wagi nie jest dla nas do przyjęcia. Wydatnie skutecznym rozwiązaniem jest zażywanie 10 mg środka. Należy to robić codziennie i to o stałej porze. Jeśli zaś chodzi o jedzenie – nie musimy się wcale głodzić. Jednak nie można również „przeginać” w drugą stronę i się bezkarnie objadać. Normalna dieta żywieniowa jest optymalnym rozwiązaniem. Wtenczas nie potrzebny jest nam żaden dietetyk. Podstawową wiedzę na temat zdrowego i co ważne rozsądnego odżywania bez problemu możemy uzyskać bez jakiś większych problemów.

Meridia jest naprawdę skutecznym środkiem, jako antidotum na te poważne problemy z poważną nadwagą czy otyłością, która to może być wręcz niebezpieczna dla zdrowia, jeśli dany człowiek nie zrzuci pokaźnej ilości zbędnych kilogramów. Wokół Sibutraminy, czy też Meridii, narosło wiele mitów oraz sprzeczności, jednak jest to środek naprawdę skuteczny więc raczej nie mogą dziwić po ludzku zawistne i raczej mijające się z prawdą opinie. Sam specyfik Sibutramina został wyprowadzony na szeroki rynek apteczny w 1997 roku, jako medykament o dość niewielkim działaniu ubocznym. Wówczas tabletki stosowano pod kontrolą lekarza, który ustalał odpowiednią porcję leku, a zwykle ta codzienna dawka nie przekraczała po prostu jednej sztuki. Sibutramina powoduje hamowanie poczucia głodu, a sami ją przyjmujący potrafili w dość krótkim okresu czasu zrzucić nawet 15 – 20 kilogramów. Dzięki właśnie aż tak wręcz spektakularnym wynikom, środek ten stał się w dość szybkim okresie czasu bardzo popularny. Jednak po upływie kilkunastu lat, ten wręcz cudowny specyfik, został wycofany z powodu tego, iż rzekomo skutki niepożądane jego stosowania stały się zagrażające życiu pacjentów. Jednak należy szybko dodać, iż działo się tak z prostej przyczyny. A było nią nadmierne i stałe przekraczania maksymalnej porcji dziennej czyli tej jednej tabletki.

Podsumowując specyfik Sibutramina poprawia nasze uczucie sytości i skutecznie blokuje nasz apetyt. Wskutek czego zawsze możemy mieć uczucie przysłowiowej „pełności” po zażyciu tego specyfiku, wyraźnie pomniejszając naszą pokusę podjadania czegokolwiek innego poza normalnymi posiłkami. Jeśli masz spory problem z kontrolowaniem wielkości porcji swojego jedzenia podczas całego dnia, wówczas ten specyfik będzie Ci bardzo pomocny w bardzo prosty sposób – ponieważ po prostu skutecznie zmniejszy chęć zjedzenia więcej niż tak naprawdę nam potrzeba. Co ważne Meridia / Meridex ponadto zwiększa również wydatek energetyczny całego ciała poprzez ogólną i znaczną poprawę zjawiska określanego mianem termogenezy. Już w dość krótkim czasie po rozpoczęciu przyjmowania pigułek Sibutraminy następuje znaczna poprawa w sposobie redukcji ilości tłuszczu w całym organizmie.
Nazwa: Meridex 20 (Sibutramina) (Vertex)
Produkt: Dostępny
Cena: 200zł
Stężenie : 20mg
Pojemność : 50 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.