Sterydowo.comTurinabol (Maximus Pharma) - 100 Tabletek - 150zł Maximus Pharma / Turinabol / TabletkiTurinabol to rodzaj sterydu anaboliczno-androgennego SAA, którego głównym zadaniem jest wspomaganie rozbudowy masy mięśniowej. Jako środek dopingowy używany jest w różnych dyscyplinach sportowych. Dzisiaj wybierany jest on głównie przez kulturystów, których celem jest uzyskanie optymalnie prezentującej się sylwetki. Wygodna forma tabletek powoduje, że jego stosowanie jest jeszcze łatwiejsze niż iniekcji.

Ze względu na niskie działanie androgenne Turinabol może być używany również przez kobiety. Turinabol może być także używany z innymi sterydami, by uzyskać lepsze efekty. Właściwie opracowany cykl umożliwia zmniejszenie skutków niepożądanych, a przy tym wspiera budowę wysokiej jakości masy mięśniowej. Dodatkowym atutem stosowania tego sterydu jest większa motywacja wynikająca z szybszej regeneracji po wysiłku fizycznym.

Jako że Turinabol przyjmowany jest droga oralną – doustnie, ma on działanie toksyczne dla wątroby. W związku z tym zaleca się rozpoczęcie cyklu do niskiego dawkowania, aby sprawdzić indywidualną reakcję organizmu na ten preparat. Przyjmowanie zbyt dużych dawek może prowadzić do uszkodzenia wątroby.
Nazwa: Turinabol (Maximus Pharma) - 100 Tabletek
Produkt: Dostępny
Cena: 150zł
Stężenie : 10mg
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.