Sterydowo.comTestosteron w Tabletkach (Maximus Pharma) - 100zł Testosterone Mix / Tabletki / Maximus PharmaMetyl testosteronu w skrócie M-1-T , jest doustnym sterydem anabolicznym , który pochodzi od hormonów dihydrotestosteronu. Steryd ten jest popularny wśród kulturystów i sportowców jako środek wypełniający, ze zdolnością do promowania dużych przyrostów masy mięśniowej oraz siły.

Charakteryzuje to że jest bardzo mocnym środkiem nawet przy stosowaniu małych dawek , to bardzo dobry budowniczy masy mięśniowej, jest on wysoce anaboliczny , jeżeli chodzi o androgenność to jest ona umiarkowana.

Pamiętajmy o stopniowym wchodzeniu na dedykowaną dawkę tego środka , braniu osłonek na wątrobę jak i odblok po zakończeniu kuracji.

Jako „booster” przed wyczerpującym treningiem / walką zaleca się 25-50mg na ok 1-2h przed planowaną „akcją”. Większego „kopa” zawodnik uzyska przyjmując środek pod język – taki sposób podania spowoduje bezpośrednie stymulację receptorów androgenów Centralnego Układu Nerwowego.

Methyltestosteron można również używać jako środka na kick-start, wtedy okres stosowania nie powinien przekraczać 4-6 tygodni a dawka 25-100mg dziennie w zależności od zaawansowania zawodnika. Tabletki najlepiej przyjmować w 2-3 porcjach wraz z posiłkami.
Nazwa: Testosteron w Tabletkach (Maximus Pharma)
Produkt: Dostępny
Cena: 100zł
Stężenie : 25mg
Pojemność : 50 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.