Sterydowo.comAnapolon (Maximus Pharma) - 50 Tabletek - 50mg - 140zł Anapolon / Maximus Pharma / TabletkiMaximus Pharma Oxymetholone 50mg/tab 50tabs/box. Anapolon (Oxymetholone) jest najsilniejszym ze sterydów doustnych, stosowanych obecnie w kulturystyce. Jego działanie polega na tym, że zwiększa produkcję czerwonych krwinek w twoim ciele. Skutek ten ma z kolei wpływ na transport tlenu do twoich mięśni, co jest bardzo potrzebnym zabiegiem. Otóż, Oxymetholone daje olbrzymią pompę mięśniową, której efekty widzisz już po kilku seriach w czasie trwania swojego treningu. W Ameryce środek ten jest najbardziej popularny pod nazwą Anadrol.

Anapolon (Anadrol) jak żaden inny środek buduje masę już w początkowych tygodniach cyklu. Ponadto daje gigantyczny wzrost wagi ciała i siły. Jeśli więc zależy ci na coraz intensywniejszych treningach i starasz się pokonywać kolejne granice swojej wytrzymałości, ten środek będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.
Nazwa: Anapolon (Maximus Pharma) - 50 Tabletek - 50mg
Produkt: Dostępny
Cena: 140zł
Stężenie : 50mg
Pojemność : 50 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.