Sterydowo.comSibutramina (Virtutis Pharma) - 20mg - 150zł Tabletki / Spalacze / Virtutis PharmaSibutramina jest popularna zwłaszcza wśród sportowców, którzy robią rzeźbę, tzn. starają się spalić zbędną tkankę tłuszczową. Przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu jej użytkownik szybciej traci masę ciała. Jej główną zaletą jest umiejętność obniżania naszego apetytu, przez co zmniejsza się liczba spożywanych przez nas kilokalorii.

Środek ten takżę jest popularny wśród kobiet, które pragną zmniejszyć uczucie głodu, z jednoczesnym zwiększeniem uczucia sytości. Niemniej jednak ze względu na swoją skuteczność, sibutramina jest także zażywana przez sportowców. Sibutraminę przyjmuje się w formie tabletek lub kapsułek, których nie należy żuć, ani rozgryzać, lecz od razu połykać w całości. Dzienna dawka mieści się w przedziale od pół do 1 całej tabletki lub kapsułki, popitej dużą ilością wody. Najlepszą porą do zażycia tego środka jest poranek, a dokładniej czas tuż po pierwszym zjedzonym posiłku. Dozwolonej dawki pod żadnym pozorem nie należy przekraczać, aby uniknąć wszelkich niepożądanych efektów.
Nazwa: Sibutramina (Virtutis Pharma) - 20mg
Produkt: Dostępny
Cena: 150zł
Stężenie : 20mg
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.